Чоловік онкохворий актриси Анастасії Заворотнюк і Петро Чернишов поїхав у Білорусь. І навіть не сам.

Виявилося, що з чарівною подругою і колегою фігуристкою Тетяною Навкою Чернишов виїхав з Росії і від своєї дружини, яка зараз проходить лікування, на гастролі.

"Мінськ, зустрічай!.. наша перша чарівна казка на льоду "Руслан і Людмила" буде радувати глядачів", – повідомила Тетяна Навка Instagram.

View this post on Instagram

Минск встречай!!! ✨✨✨ Уже завтра 🎉🎉🎉 наша первая волшебная сказка на льду "Руслан и Людмила" будет радовать зрителей Минск Арены в 11.00 и 15.00ч!!! Мне особенно приятно привезти своё первое ледовое шоу именно к вам, т.к. часть моей профессиональной истории связана с вашей прекрасной страной... И у меня остались только теплые и приятные воспоминания о том времени! 💕 Так что с нетерпением жду завтра и оооочень надеюсь, что вы тоже! 😉😁🙏 P. S. Наш замечательный состав 🔝🔝🔝: Татьяна Навка и Пётр Чернышев Маргарита Дробязко и Повилас Ванагас Александр Смирнов и Юко Кавагути Ондржей Готарек Максим Ковтун Виктор Петренко #ТатьянаНавка #ПетрЧернышев #РусланиЛюдмила #мюзиклнальду #сказканальду #гастроли #навкашоу #Беларусь #Минск #фигурноекатание

A post shared by Tatiana Navka (@tatiana_navka) on

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Фото оголеної Ані Лорак розлетілося по соціальних мережах: "Це справжня?"

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

У мережі все частіше спливає інформація про те, що Він збирається піти від Заворотнюк, і постійно тікає від неї на шоу і на роботу.

"Мені особливо приємно привезти своє перше льодове шоу саме до вас, оскільки частина моєї професійної історії пов'язана з вашою прекрасною країною… І у мене залишилися тільки теплі та приємні спогади про той час!", — написала дружина прес-секретаря Путіна.

При цьому як Чернишов, так і інші члени сім'ї продовжують зберігати мовчання щодо реального стану здоров'я зірки серіалу "Моя прекрасна няня".

Нагадаємо, Чернишов позбувся останнього згадки про Заворотнюк.

Як повідомляв Знай. ua, онкохвора Заворотнюк розлучається з чоловіком.

Також Знай. ua писав, що онкохвора Заворотнюк розлучається з чоловіком, вже видалили всі фото.