Українцям повідомили, що студія "Квартал 95" зовсім не проти виступів на території столиці Російської Федерації, про що заявив менеджер російського концертного агентства Concert-Star (C-Star). Про це пише Апостроф

А вартість виступу в столиці Російської Федерації не на багато буде перевершувати розцінки, які діють на території Києва, адже додатково цей захід буде включати в себе тільки проживання і дорогу. 

Зимовий кубок "Ліги Сміху", Квартал 95
Зимовий кубок "Ліги Сміху", Квартал 95

В самій "Студії Кварталу 95" негайно відреагували. Кварталівці зазначили, що така інформація не відповідає дійсності. Зокрема прес-секретар студії Тетяна Руденко.

"Студія "Квартал 95" не виступала в Росії вже багато років і робити це точно не планує. Ніхто в Росії не може представляти наші інтереси. Тим більше, заявляти, що вони здатні організувати виступ "Кварталу" на території Російської Федерації", - сказала прес-секретар студії Тетяна Руденко.

Виявляється, що ціна залежить від складу артистів "Квартал 95". У середньому година виступу коштує 60 тисяч доларів за участю не менше 7 учасників.

Менеджери повідомили, що Володимир Зеленський не буде виступати за жодних умов. Також від всіх виступів відмовився депутат від "Слуги народу" Юрій (Юзик) Корявченков. А ось кварталівці будуть працювати і в новорічну ніч, і напередодноворічних вечірках.

Місце Зеленського, ймовірно, займе Юрій Великий, якому можна замовити окремо за 5-8 тисяч доларів, якщо він не буде зайнятий на виступах з колективом.

В середньому ціна за повне годинний виступ становить 60 тисяч доларів за участю не менше 7 "медійних" учасників.

Нагадаємо, що виступ "95 Кварталу" на Новий рік: українцям назвали вартість концерту, Зеленського можна замовити окремо.

Також портал Знай.ua писав, що актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий назвав головних ворогів президента України Володимира Зеленського.