KAZKA за останні декілька років здобула неймовірну популярність не лише в Україні, але й за її межами.
Великої популярності їм принесла пісня «Плакала». Але колектив не зупинився на досягнутому і продовжує видавати нові хіти.

Так, вокалістка групи KAZKA, Олександра Заріцька опублікувала у інстаграмі колективу гарячі світлини зі зйомок нового кліпу.

На цьому фото артистка позує на помаранчевому фоні і білій сукні з мокрим волоссям. Вигляд у неї неймовірний.
Згодом почали з'являтися і інші кадри зі зйомок.

фото з інстаграму гурту KAZKA

Популярні новини зараз
Централізованого опалення більше не буде: Україні готують гучну реформу Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги Пенсіонерам дали трохи більше тижня: що треба зробити, щоб не залишитись без виплат Стільки грошей викинули даремно: які дрова категорично не можна використовувати для опалення
Показати ще

фото з інстаграму гурту KAZKA


Як зазначається режисером нового кліпу став популярний в Україні Алан Бадоєв, що вже встиг отримати шквал критики за надто пікантні кадри.

фото з інстаграму гурту KAZKA

Наш найвідвертіший кліп. “Палала” — про пристрасть, якій неможливо опиратись, кохання, яке не залишає шансів, красу, яка живе в кожному з нас. Варто тільки відшукати шлях до себе! Червона нитка тобі вкаже напрям — і більше ти не зможеш соромитись власних почуттів. Тільки палати написали учасники гурту у своєму інстаграмі