Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася зимовими канікулами в Буковелі, куди поїхала кататися на лижах. Так, артистка виставила дуже апетитні кадри з курорту, порадивши шанувальникам список місць, в яким їй сподобалися страви або ж СПА-процедури.

View this post on Instagram

#еда #їжонька #буковель ⠀ Во время катания на лыжах сжигается 400-600 килокалорий за час- это достаточное количество, чтобы заставить вас бежать за спортивными ботинками. А мені повезло, шо їла, шо радіо слухала. Ще й спортом позаймалась. Когда ты путешествуешь, как дышишь, покоряя новые страны, ты неизбежно пробуешь новую кухню. Мои гурманные замашки расцвели и приумножились. Но украинская кухня это мир божественных вкусов. Як обіцяла здаю смачні точки в Буковель! ⠀ Ресторан «Вугільна Шафа» @vuhilna_shafa (для нашої компанії це було відкриття! ⠀ @chalet_du_mont ( готель, SPA, ресторан) ⠀ @westhills_cottage_town ( котеджних комплекс, SPA, ресторан, карпатський кальян. ⠀ Придорожні смачні точки! ⠀ Красна Садиба. Яремче ( смачно та чудовий вид на каньйон)! ⠀ Піцерія Фетрбуш @fetrbush_pizza_hotel . Надвірна. ⠀ Ну і звичайно Чебуреки на 14му підйомнику, пунш, еклери в кафешці «Панорамний бар» на горі Довга(12 підйомник)❤️❤️❤️ Зберігайте пост і обов’язково відвідайте ці місця! Якщо ви знаєте більше... пишіть в коментарях😘

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

"Під час катання на лижах спалюється 400-600 кілокалорій за годину - це достатня кількість, щоб змусити вас бігти за спортивними черевиками. А мені пощастило, шо їла, шо радіо слухала. Ще й спортом позаймалась.

Популярні новини зараз

Під Києвом поранена крихітка провела 10 днів у бетонному полоні, - врятувало тільки диво

В мережі показали секретну схему того, як Vodafone підло кидає пенсіонерів на гроші

Київський маршрутник жорстко помстився кривдникові на очах у пасажирів, відео розборок потрапило в мережу

Чи можна спати з мокрим волоссям і ходити з рушником на голові - експерти розвіяли головні міфи

Показати ще

Коли ти подорожуєш, як дихаєш, підкоряючи нові країни, ти неминуче пробуєш нову кухню. Мої гурманні замашки розцвіли і примножилися. Але українська кухня це світ божественних смаків.
Як обіцяла здаю смачні точки в Буковель! ", - поділилася радістю Нікітюк. Фолловери залишилися в захваті, відзначаючи, що хоч Леся і любить попоїсти, проте виглядає стрункою.