Популярний український телеведучий, ведучий "Євробачення" і фіналіст шоу "Танці з зірками" Володимир Остапчук, який нещодавно заявив про розлучення з дружиною, часто радує публіку яскравими постами в своєму Instagram. Знаменитість виставив кумедний кадр з суду, де проходив його розлучення з дружиною Оленою Войченко. Варто нагадати, що ініціатором розлучення став сам артист, у той час як для Олени таке рішення було абсолютною несподіванкою. Пара прожила разом 15 років, 12 з яких у шлюбі, у них є двоє дітей - донька Емілія і син Еван-Олександр.

View this post on Instagram

В клетке 😳 ⠀ Неожиданно, но меня после вчерашних сториз буквально засыпали вопросами и советами в схожей со мной ситуации. Разводиться или нет, а как же дети, может потерпеть и т.д. ⠀ Чужая семья - потёмки) Поэтому советов никаких я вам дать не могу. Это ваша жизнь, ваш путь и ваши решения. Единственное, что нужно помнить всегда - жизнь дана лишь раз, в этом то ее прелесть. Больше такого не будет НИКОГДА. Поэтому живите здесь и сейчас. ⠀ Отдельное спасибо за дельные советы об обустройстве моей личной/семейной и сексуальной жизни - давайте я как-то сам😉 ⠀ П.С. Развод - это не «бросить детей», «забыть» или «быть эгоистом». Хороший папа может жить отдельно, а плохой всю жизнь рядом. Камон, повзрослейте. ⠀ #философ #жизньодна #недаюсоветы

A post shared by Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk) on

"В клітці 😳
Несподівано, але мене після вчорашніх сторіз буквально засипали питаннями й порадами в схожій зі мною ситуації. Розлучатися чи ні, а як же діти, може потерпіти і т. д.

Чужа сім'я - темний ліс"), Тому жодних порад я вам дати не можу. Це ваше життя, ваш шлях і ваші рішення.
Єдине, що потрібно пам'ятати завжди - життя дається лише раз, в цьому його принадність. Більше такого не буде НІКОЛИ. Тому живіть тут і зараз.
Окреме дякую за слушні поради про облаштування моєї особистого/сімейного та сексуального життя - давайте я якось сам😉

П. С. Розлучення - це не «кинути дітей», «забути» чи «бути егоїстом». Хороший тато може жити окремо, а поганий все життя поруч. Камон, подорослішайте.", - поділився думками Остапчук. Фолловери не пройшли повз, коментуючи публікацію Володимира.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Погода на 28 лютого залишить згадку про зиму: бережіться штормових поривів і ожеледиці

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Нагадаємо, Остапчук після розлучення і "Танців з зірками" не стримався.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що Остапчука прикували наручниками і замкнули в клітці.

Також портал "Знай.иа" писав, що Остапчуку після "Танців з зірками" і болісного розлучення терміново знадобилася допомога українців.