Відомий композитор Костянтин Меладзе, чоловік Віри Брежнєвої, яка нині часто виступає в Росії, поділився з фоловерами в Instagram незвичайним постом. Знаменитість виставив обкладинку популярного глянцю HELLO! Russia, де головними героями номеру стали його брат Валерій Меладзе, а також троє його дочок: Інга, Соня і Орися. Варто відзначити, що це перша фотосесія чоловіка зі своїми дітьми, адже в минулому його необачні дії призвели до величезного скандалу. Чоловік більше 10 років зраджував своїй дружині Ірині, закрутивши бурхливий роман з екс-солісткою ВІА "Гра" Альбіною Джанабаєвою, в якому вже встигли з'явитися сини Костянтин і Лука.

View this post on Instagram

Как Валерий Меладзе и три его дочери путешествовали по московскому метро 💫 Героями нового номера HELLO!, который выйдет завтра, 10 февраля, стали Валерий Меладзе и его дочери - 29-летняя Инга, 20-летняя Соня и 17-летняя Арина🥰 В продаже уже завтра, не пропустите! @hello__ru #hello_ru #hello_russia @meladzevalerian @ingameladze @meladzearina @sofikomeladze Фото: Павел Крюков @kryuko Стиль: Мария Колосова @kyklamasha Продюсер: Ольга Закатова @olga__zakatova Текст: Любовь Егорова @darndreamer Майк-ап: Анна Меркушева/ Make up for Ever &amerkusheva Прически: Александра Брунова @abrunova, Геворг Хачатрян/ Амбассадор L’Oréal Professionnel @lorealpro Ассистент фотографа: Павел Нотченко Ассистент стилиста: Алина Салимова @alinsalimova Ассистент Продюсера: Виктория Захарочкина @sama__dobrota Ассистент визажиста: Надежда Тарасова/ Make up for Ever Благодарим ГУП «Московский метрополитен» за помощь в организации съемки

A post shared by HELLO! Russia (@hello__ru) on

"Як Валерій Меладзе і три його дочки подорожували по московському метро 💫 Героями нового номера HELLO!, який вийде завтра, 10 лютого, стали Валерій Меладзе і його доньки - 29-річна Інга, 20-річна Соня і 17-річна Орися🥰", - сказано на офіційній сторінці видання. Фолловери не пройшли повз: "Дівчаток погано відфотошопили. Не можу зрозуміти де старша і де молодша", "Без образ, але такі непоказні дівчата.", "Дочки дуже схожі на свою маму", "Навіщо їх так відтфошопили, вони намальовані схоже", "Оце подорож у людей 😂", "з синами коли буде фотосесія?😂🤷🏻‍♀️👍🏻😹😹".

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще