54-річний співак і музикант Віктор Павлік цього літа поведе під вінець свою обраницю, яка молодша за нього на 28 років - піар-директора Катерину Репяхову.

Зараз пара активно готується до весілля, поєднуючи це з концертним графіком артиста. До речі, для Павлика це буде вже четвертий шлюб, а для Репяхової - перший. Про бурхливий роман між артистом і його концертним директором та PR-менеджером стало відомо ще влітку 2019 року. Подейкують, що заради дівчини музикант залишив свою дружину Ларису. Звісно через це на молоду дівчину полилося багато бруду і сама подія викликала багато обговорень в інтернеті, тож дівчина відреагувала на це на своїй сторінці Instagram.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

дівчина виставила пікантний кадр та великий допис до нього:

Зайшла почитала в інтернеті якийсь брєд пишуть ці брудні журналісти, не коректно цитуючи моє інтерв'ю, вивертаючи всі з метою підняти активність на своїх порталах і сторінках. Відмилася, відхрестилася від цього бруду і пішла далі любити свого найкращого у світі майбутнього чоловіка. Так, на зло всім вам, ми проживемо до 100 років ВП і помремо в один день, так вже і бути😂 Не турбуйтеся про те, що я роблю. Турбуйтеся про те, чому вас турбує те, що я роблю. - написала дівчина

View this post on Instagram

Зашла почитала в интернете какой бред пишут эти грязные журналисты, не корректно цитируя мое интервью, выворачивая все с целью поднять активность на своих порталах и страничках. Отмылась, открестилась от этой грязи и пошла дальше любить своего самого лучшего в мире будущего мужа. И да, на зло всем вам, мы проживем до 100 лет ВП и умрем в один день, так уж и быть😂 Не беспокойтесь о том, что я делаю. Беспокойтесь о том, почему вас беспокоит то, что я делаю.

A post shared by Киев| Репяхова Екатерина (@repyahovakate) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше 54-річний Віктор Павлік назвав дату весілля зі своїм концертним директором