Наташа Горова – 20-річна донька колишньої дружини репера Потапа Ірини Горової. Дівчина активний користувач Instagram, де у неї кілька десятків тисяч фоловерів, яких вона радує яскравими кадрами з життя. Нещодавно юна знаменитість поділилася серією знімків, на яких показала, як змінювалася її фігура з роками, починаючи з 12 років. Так, зіркова красуня зазначила, що почала приймати себе такою, яка є, проте старанно стежить за фігурою, намагаючись позбавитися від зайвої ваги.

View this post on Instagram

Хотела написать какой-то Лонгрид - свою историю бесконечных похудений, виды диет, которые я использовала и о том, как в 12 лет я весила 58 кг. Но потом подумала, что фотографий будет достаточно) Как сказал один человек «у тебя тенденция не худеть с годами, а поправляться». И этот разговор стал решающим в моей борьбе с лишним весом. С середины февраля я придерживаюсь кое-каких ограничений. Я об этом не кричу на каждом шагу, как привыкла. Просто хочу увидеть , и я знаю, что увижу , результат, к которому я иду уже давно. Также, я бы хотела отметить. Что фигура девушки меняется с годами - она взрослеет и меняет свои очертания. Переломный момент - 14-18 лет. Организм девушки подготавливает себя к тому, что ты будешь мамой в будущем. Это одна из тех причин, почему я не такая худенькая, как в 14 лет. Но я приняла себя. Приняла такую, какая я есть. Мне нечего стыдиться и я полностью с вами открыта. Я уже на пути к своей цели. И совсем скоро обязательно поделюсь своим результатом 🧡🧸 #proudtobenear

A post shared by N A T A L I E (@natashka.gorovaya) on

"

Хотіла написати якийсь Лонгрід - свою історію нескінченних схуднень, види дієт, які я використовувала і про те, як у 12 років я важила 58 кг. Але потім подумала, що фотографій буде достатньо)

Популярні новини зараз

У Львові невидимий убивця обірвав життя лікарки та її сина, місто в сльозах

"Ви так задовбали!" - Мосейчук в прямому ефірі висловила депутатам все в обличчя

У Львові молода жінка померла через дивну хворобу, медики спантеличені - на коронавірус не дуже схоже

З 1 квітня за ці медичні послуги вже не доведеться платити - повний список

Показати ще

Як сказав один чоловік «у тебе тенденція не худнути з роками, а поправлятися». І ця розмова стала вирішальною у моїй боротьбі із зайвою вагою.

З середини лютого я дотримуюся деяких обмежень. Я про це не кричу на кожному кроці, як звикла. Просто хочу побачити , і я знаю, що побачу , результат, до якого я йду вже давно.

Також, я б хотіла наголосити. Що фігура дівчини змінюється з роками вона дорослішає і змінює свої обриси. Переломний момент - 14-18 років. Організм дівчини готує себе до того, що ти будеш мамою в майбутньому. Це одна з тих причин, чому я не така худенька, як в 14 років.

Але я првйняла себе. Прийняла таку, яка я є. Мені нічого соромитися і я повністю з вами відкрита. Я вже на шляху до своєї мети. І зовсім скоро обов'язково поділюся своїм результатом 🧡🧸

", - поділилася емоціями і планами на майбутнє Горова-молодша. Фолловери не пройшли повз, проте відзначили, що дівчина даремно хвилюється, адже у неї прекрасні форми.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше колишня дружина Потапа Горова показала оголені фото з донькою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що  Каменських спокушає італійців довгими ніжками.

Також портал "Знай.uа" писав, що Каменських засвітила соковиті форми в крихітному бікіні.