Наташка Горова – 20-річна дочка колишньої дружини репера Потапа Ірини Горової. Дівчина активний користувач Instagram, де у неї кілька десятків тисяч фоловерів, яких вона радує яскравими кадрами з життя. В цей раз Наташка показала кумедне фото, на якому позує разом зі своїм бойфрендом, якого звати Руслан. На новому знімку парочка відображена в кріслах-гойдалках на красивій веранді. Наташка закутана в затишний картатий плед, вона тримає коханого за руку і з ніжністю на нього дивиться. Хлопець же розкинувся в кріслі, на ньому зелена футболка та червоні шорти, він також захоплено дивиться на дівчину.

У підписі до кадру Горова написала: "Ретроградний Меркурій і наші вихідні. Вдаритися об вікно і отримати синець на обличчі. Отримати алкогольне отруєння і пролежати неділю з нудотою. Хотіти піти в сауну дуже-дуже і не піти через отруєння і тиску. Зламати на дачі дідусеву улюблену різдвяну ялинку. Вимкнулося світло – а відповідно немає електрики, можливості готувати, дивитися телевізор, приймати душ. Хм, ну що можу сказати – такі речі як ніяк об'єднують, хоч і не приносять особливої радості. Наприклад, зараз всі паряться, поки я нарешті можу поїсти супчик – а я злюся, бо блін! Як я хочу в сауну. Запримітила нас @gorovaya_irina поки ми з @ruslan.olegovich99 базікали. Підтримка близьких завжди найприємніша".

View this post on Instagram

Ретроградный Меркурий и наши выходные Удариться об окно и получить синяк на лице ✔️ Получить алкогольное отравление и пролежать воскресенье с тошнотой ✔️ Хотеть пойти в сауну очень очень и не пойти из за отравления и давления ✔️ Сломать на даче дедушкину любимую елочку ✔️ Выключился свет - а соответственно нет электричества , возможности готовить, смотреть телевизор, принимать душ. Хм, ну что могу сказать - такие вещи как никак объединяют , хоть и не приносят особой радости. Например сейчас все парятся , пока я наконец-то могу покушать супчик - а я злюсь, потому что блин! Как я хочу в сауну😞😞😞😞 Заприметила нас @gorovaya_irina пока мы с @ruslan.olegovich99 болтали 🥰 Поддержка близких всегда самая приятная ❤️

A post shared by N A T A L I E (@natashka.gorovaya) on

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.