Холостяк 10 сезону на СТБ Макс Михайлюк поділився спокусливим фотом і зізнався, як ставиться до спорту. Об'ємний пост він опублікував в Instagram.

"Всі бачать спорт в різних фарбах. Деякі люди ставляться не дуже позитивно, а деякі взагалі вважають спорт марною тратою часу. Інші, також як і я, бачать у спорті певний сенс і до великої радості ця тенденція починає рости в кращу сторону. Причому тут є певні поділу: хтось його просто дивиться, а хтось займається яким-небудь спортом або фізичним розвитком, ну а хтось віддає спорту все життя", - пише Макс.

Холостяк вважає, що спорт володіє неймовірними властивостями і здатний знайомити і об'єднувати людей один з одним. І назвав тих, хто віддає спорту все своє життя – це тренери, організатори спортивних рухів і навіть спортивні піклувальники.

View this post on Instagram

Никогда раньше не фотографировался, кроме как с девушкой или с друзьями в обнимку😅 фото с моей первой съемки для промо Вашего любимого @holostyakstb @stbua by @syushkov

A post shared by Max Mihailuk (@flymax305) on

Популярні новини зараз

Покрищук назвала найбільшу помилку дівчат: "Думаєте, що ваша пи*да якась особлива"

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

"Спорт загартовує не тільки здоров'я, але і характер людини, розвиваючи при цьому навіть розумові здібності. Він робить людей сильними й стійкими до зовнішніх негативних факторів. При цьому ти отримуєш від спорту масу позитивних емоцій, перемагаючи у змаганнях або вболіваючи за свою улюблену команду", - пише Макс.

Михайлюк вважає, що сучасна людина вбиває себе тим, що при розвитку технологій намагається спростити свою діяльність.

"В нашому сучасному світі багато людей не мають нормальної фізичної форми, в зв'язку з цим розвиваються різні захворювання, так і банально людина стає ледачим, не здатним на хороші вчинки. Він починає піддаватися різним спокусам, таким як тютюн, алкоголь, наркотики. Спорт ж є протилежною альтернативою таким спокусам. Після активно-ледачих вихідних важко повертатися до активно-трудовим тренувань, тому давайте разом, так легше і веселіше", - запропонував холостяк.

View this post on Instagram

Все видят спорт в разных красках. Некоторые люди относятся не очень положительно, а некоторые так вообще считают спорт пустой тратой времени. Остальные, также как и я, видят в спорте определенный смысл и к большой радости эта тенденция начинает расти в лучшую сторону. Причём тут есть определенные разделения: кто-то его просто смотрит, а кто-то занимается каким-нибудь спортом или физическим развитием, ну а кто-то отдает спорту всю жизнь. Среди отдающих находятся тренера, действующие спортсмены, организаторы разных спортивных движений, спортивные попечители. И каждый делает определенный вклад в спорт. Спорт наделяет невероятными свойствами. Он знакомит людей друг с другом и объединяет их. Спорт закаляет не только здоровье, но и характер человека, развивая при этом даже умственные способности. Он делает людей сильными и устойчивыми к внешним негативным факторам. При этом ты получаешь от спорта массу позитивных эмоций, побеждая в соревнованиях или болея за свою любимую команду. Современный человек постоянно развивая технологии пытается упростить всю свою деятельность, тем самым убивая себя. В нашем современном мире многие люди не имеют нормальной физической формы, в связи с этим развиваются различные заболевания, да и банально человек становится ленивым, не способным на хорошие поступки. Он начинает поддаваться различным соблазнам, таким как табак, алкоголь, наркотики. Спорт же является противоположной альтернативой таким соблазнам. После активно-ленивых выходных тяжело возвращаться к активно-трудовым тренировкам, поэтому давайте вместе, так легче и веселей😅💪🏼

A post shared by Max Mihailuk (@flymax305) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, холостяк Макс "знайшов" сина, якого шукали кілька років, такого не очікував ніхто.

Як повідомляв Знай. ua, ведучий "Холостяка" розкрив подробиці зради Макса Михайлюка на проекті.

Також Знай. ua писав, що Макс Михайлюк зробив відверте зізнання з учасницею "Холостяка", Даша буде знищена.