Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила трепетне фото, позуючи з півторарічним сином Михайлом на сімейній прогулянці. Так, артистка зізналася, що відчуває провину перед чоловіком Владом Топаловим і малюком, адже вперше після самоізоляції через коронавірус COVID-19 красуня їде у відрядження на цілих три дні.

View this post on Instagram

Чувство вины и вас одолевало, когда вы уезжали на работу? Я просто не знаю, как справиться....( впервые уезжаю от своих парней на 3 дня в командировку. Если бы не мои опасения по поводу COVID-19, поехали бы вместе. Нет, мне совсем не страшно оставить малыша на папу, я уверенна, что они отлично проведут время, но....а вдруг я пропущу новое слово или фразу 🙈, или ещё что-то , а вдруг он будет звать маму, а я за сотни километров 😭. В общем, я - типичная сумасшедшая мамуля, которая тревожится по любому поводу , особенно если дело касается разлуки. Поделитесь , как вы справлялись чувством вины, было ли у вас такое? Платье - @countrytextile

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Почуття провини і вас приходилося, коли ви їхали на роботу? Я просто не знаю, як впоратися....( вперше їду від своїх хлопців на 3 дні у відрядження. Якби не мої побоювання з приводу COVID-19, поїхали б разом. Ні, мені зовсім не страшно залишити малюка на тата, я впевнена, що вони відмінно проведуть час, але....а раптом я пропущу нове слово або фразу 🙈, або ще щось , а раптом він буде кликати маму, а я за сотні кілометрів 😭. загалом, я - типова божевільна мамуся, яка тривожиться з будь-якого приводу , особливо якщо справа стосується розлуки. Поділіться , як ви справлялися почуттям провини, чи було у вас таке?

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Показати ще

Фолловери не пройшли повз: "потрібно бути Спокійною. І дитина теж буде спокійною) Діти зчитують емоції батьків в два рахунки. Їдьте спокійно і все буде добре!!!", "Це життя)Вічно біля дитини бути неможливо)", "Це нормальна реакція 😁Але татові і синові зате на користь 👍", "Як же я Вас розумію 🙏🏻", "Прекрасного дня вам і всім 🔥😊🔥😊🔥".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко звузила очі з допомогою пальців і ледь не оскандалилася.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою.