КВНщик схуд на 100 кілограмів за два роки. Переломним моментом у житті чоловіка стала покупка товарних терезів - старі вже не показували. Це стало мотивацією до радикальних змін.

Учасник телегри КВН з Красноярська Олексій Екс похвалився в Instagram своїм схудненням. Кілька років тому чоловік був просто неосяжним і важив 226 кілограмів. Саме таку цифру показали Олексію йому товарні ваги, які він купив в 2018 році, коли звичайні перестали показувати його реальну масу.

Після цього випадку він поставив собі за мету схуднути на 130 кілограмів. І хоча він ще не досягнув запланованого результату, але вже виглядає набагато краще. Зараз його вага становить 126 кг, розмір одягу зменшився з 10XL до 3XL, а штанів - з 86 до 64. І це всього за два роки.

View this post on Instagram

Бездушная машина весов показала -100 кг. На первом фото - Волгоград, 22 июня 2018, на втором - Москва, 7 июля 2020. После весёлых поездок на игры Чемпионата мира по футболу 19.07.2018 я купил товарные весы (обычные мой вес уже не показывали, а знать его очень хотелось). Весы выдали 226 кг. Я несколько... удивился (неприятно) и уехал на неделю в Крым. Вернулся как в анекдоте с -2 кг. ‘При вашем весе это как получить скидку в рубль при покупке ‘Волги’. Легко подсчитать, что сейчас мой вес - 126 кг. ‘Хорошо-хорошо, да не очень-то’.(с) Да, размер одежды уменьшился с 10xl (а такой есть) до 3xl, размер штанов - с 86 (а такой есть) до 64, но итоговой целью я поставил -130 кг, потому что при росте 190 вес 95-96 кг можно будет считать вариантом нормы. Так что впереди ещё как минимум три серии этого ‘шоу’. P.S. Почему на втором фото чемодан с миллионом? Просто одним из аргументов мотивации был финансовый. Два года назад я задал себе вопрос: ‘Отдал бы я миллион рублей за то, чтобы похудеть на 100 кг?’ Ответ был: ‘безусловно’. На самом деле ‘выигрыш’ уже гораздо больше, но что у Вселенной просил, то и получил, пусть и в виде реквизита.😊 P.P.S. Какой-то опыт потом обобщу, но не раньше достижения цели. Что-то советовать по вопросам похудения должен всё-таки худой человек.😊 #идунахудение

A post shared by Aleksey Eks (@eksogram) on

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Юрій Великий з "Квартал 95" проміняв образ Зеленського на тюленя: "Акуна-матата"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Показати ще

Одним із мотиваційних аргументів Олексій назвав фінансовий. В критичний момент чоловік запитав себе, чи готовий він віддати мільйон рублів, щоб скинути 100 кілограмів, і відповів, що безумовно готовий. Ця думка підтримувала його на всьому шляху до цілі.

Однак, КВНщик вирішив наразі не розповідати, як саме він позбавився зайвої ваги

"Якийсь досвід потім узагальню, але не раніше досягнення мети. Щось радити з питань схуднення повинен все-таки худий чоловік", - зазначив Олексій Екс.

До слова, Олексій Ексзараз працює автором і редактором КВН, а також шоу "Уральські пельмені". Раніше він в
иступав за красноярську команду КВН "Лівий берег".