Даша Ульянова – фіналістка десятого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Дівчина стала переможницею, проте відносини з головним героєм Максом Михайлюком у неї не склалися. Але водночас модель отримала свою порцію слави і тисячі нових передплатників в Instagram, яких тепер частенько радує яскравими публікаціями. Так, в цей раз красуня показала кілька кадрів з салону весільних суконь, у якому приміряла кілька білих нарядів, чим дуже заінтригувала фоловерів. Справа в тому, що в недавньому інтерв'ю Даша відверто розповіла про нові стосунки з чоловіком, який на 20 років старший за неї.

View this post on Instagram

Ну как вам? Я думаю, что ни для кого не секрет, что женственность девушки можно идеально подчеркнуть красивым платьем. И что мужчины просто в восторге от изысканных вечерних нарядов. Так и произошло моё знакомство с салоном «Анабель», когда они собирали меня на очень важное мероприятие. ⠀ Ну а сейчас, я набралась смелости и решила примерять ещё и свадебные образы в салоне @wedding_dress_anabel. И не пожалела 😉 Знаете, я не из тех девочек, которые с самого детства мечтали выйти замуж, которые уже с 10-ти лет 😂 точно знают, какое платье хотят и что Мишка с 5-Б точно будет их женихом 😂😂 ⠀ У меня как-то всё попроще с этим было и пир на весь мир никогда не был в приоритете. Но! Вот правильно говорят, стоит хоть раз повестись на эту авантюру и примерять то самое свадебное, как всё - ты уже такая вся девочка-девочка и не можешь оторваться от зеркала и всей этой красоты. @wedding_dress_anabel - вы просто волшебный салон, сколько неповторимых нарядов у вас, глаза разбегаются. Девочки, кто замуж собирается, не пропустите это шикарное местечко 😍 ⠀ Тем более, их салоны есть в трёх городах: Киев - @wedding_dress_anabel ⠀ Одесса - @svadebnie_platia_odessa ⠀ Херсон - @svadebnie_platia_kherson ⠀ Ну и вопрос на засыпку - какой наряд мне идёт больше? 👇🏽

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

"Ну як вам? Я думаю, що ні для кого не секрет, що жіночність дівчини можна ідеально підкреслити красивим платтям. І що чоловіки просто в захваті від вишуканих вечірніх нарядів. Так і відбулося моє знайомство з салоном «Метелик», коли вони збирали мене на дуже важливий захід. Ну а зараз, я набралася сміливості і вирішила приміряти ще й весільні образи в салоні @wedding_dress_anabel. І не пошкодувала. Знаєте, я не з тих дівчат, які з самого дитинства мріяли вийти заміж, які вже з 10-ти років точно знають, яку сукню хочуть і що Ведмедик з 5-Б точно буде їх нареченим.

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

У мене якось все простіше з цим було і бенкет на весь світ ніколи не був у пріоритеті. Але! Правильно кажуть, варто хоч раз повестися на цю авантюру і приміряти те саме весільне, як все - ти вже така вся дівчинка-дівчинка і не можеш відірватися від дзеркала і всієї цієї краси. @wedding_dress_anabel – ви просто чарівний салон, скільки неповторних нарядів у вас, очі розбігаються. Дівчатка, хто заміж збирається, не пропустіть це шикарне місце", - написала Ульянова.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, грузинський "холостяк" Іраклі Макацарія провів тренування у прямому ефірі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "Холостяк" Макс зізнався, чому вибрав Дашу і розбив серце Дани.

Також портал "Знай.ua" писав, що Даша з "Холостяка" зробила відверте зізнання.