Одна з найпопулярніших екс-учасниць романтичного шоу "Холостяк" і засновниця YouTube-каналу "ходять чутки" Раміна Есхакзай, яка в минулому була нареченою українського співака Віталіка Козловського, часто радує шанувальників яскравими фото і відео в своєму Instagram. Цього разу дівчина опублікувала миле фото, а в підписі до нього підняла важливу тему домагань до жінок. Як видно, Раміна відобразила себе в ліфті, перед камерою вона з'явилася в стильному вбранні. На ній модна леопардова спідниця і чорний атласний топ, поверх якого вона накинула світлу сорочку. Свій образ красуня доповнила цікавою сірою сумочкою.

Читайте Знай в Google News!

"Страшно жити в світі, де жінка ненавидить жінку і геть відсутня Глобальна жіноча солідарність! Нещодавно потрапила в фейсбуці на пост, де актриса виставила фото дорослого чоловіка-актора на фейсбуці і пише, що під час дублів він ліз до неї в труси, домагався. Вона не зупинила зйомку, не забила тривогу, але коли усвідомила те, що відбувається, написала пост. Внизу коментарі від хлопців зі знімального майданчика, які переглянули кадри і підтверджують її слова. Чому вони не зреагували на місці, теж питання, але я не про це.

Я прочитала безліч коментів від жінок: "сама винна", "нікому не потрібна, вирішила так пропіаритися", "бреше" і т.д. Ви розумієте, як взагалі складно визнати, що ти стала жертвою домагань, що ти не зреагувала оперативно, що потрібно взяти себе в руки, піти в поліцію, написати пост, почати публічні розгляди. І у відповідь отримати: "винна сама". Як говорив Лабковський в нашому інтерв'ю: "якщо лежить голий чоловік, його обов'язково потрібно трахнути?». У випадку з жінкою-так, скоріше за все голу п'яну жінку чекає те, що не зроблять з чоловіком. І потім скажуть: "Сама винна", - написала Раміна в підписі до кадру.

View this post on Instagram

Страшно жить в мире, где женщина ненавидит женщину и напрочь отсутствует глобальная женская солидарность! ⠀ Недавно попала в фейсбуке на пост, где актриса выставила фото взрослого мужчины-актера на фейсбуке и пишет, что во время дублей он лез к ней в трусы, домогался. ⠀ Она не остановила съёмку, не забила тревогу, но когда осознала происходящее, написала пост. ⠀ Внизу комментарии от ребят со съёмочной площадки, которые пересмотрели кадры и подтверждают ее слова. ⠀ Почему они не среагировали на месте, тоже вопросы, но я не об этом. ⠀ Я прочитала множество комментов от женщин: «Сама виновата», «Никому не нужна, решила так пропиариться», «Врет» и т.д ⠀ Вы понимаете, как вообще сложно признать, что ты стала жертвой домогательств, что ты не среагировала оперативно, что нужно взять себя в руки, пойти в полицию, написать пост, начать публичные разбирательства. ⠀ И в ответ получить: «Виновата сама» ⠀ Как говорил Лабковский в нашем интервью: «Если лежит голый мужчина, его обязательно нужно трахнуть?» ⠀ В случае с женщиной - да, скорей всего голую пьяную женщину ждёт то, что не сделают с мужчиной. И потом скажут: «Сама виновата»

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Показати ще

A post shared by Ramina Eshakzai (@raminalalala) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.