Скандально відома російська балерина Анастасія Волочкова, яка прославилася не стільки професіоналізмом, як любов'ю до лазні і шпагатів в бікіні, що неодмінно показує на своїй сторінці в соцмережі Instagram. А цього разу зірка вирішила порадувати публіку новим фото в незвичайному образі, на якому позує в райському містечку на відпочинку.

Читайте Знай в Google News!

Як видно, на першому фото перед камерою Настя з'явилася, лежачи грудьми і животом на піску, який покритий тонкою гладдю прозорої води. Вона лежить попою догори і задом до камери, не дивлячись в об'єктив. Видно, що на ній яскравий жовтий купальник, який підкреслив "горішок". У підписі до фотографії Волочкова написала: "Найчастіше я не мрію... я ставлю перед собою мету і йду до неї, досягаючи вершини, не пошкодувавши зусиль і світла душі. Мій погляд завжди спрямований вперед.👍 Я вмію залишати минуле позаду, витягуючи з нього досвід.. Мені властиво прощати образи. І не відповідати злом на зло і заздрість. 🤷 ♀ ️ А її так багато навколо успішних і яскравих людей🙈 але якщо не звертати увагу на ницість і не доброчесність багатьох, і продовжувати світити хорошим і потребують добра і уваги людям, наше життя стає від цього ще більш прекрасним, і Всесвіт обдаровує ще більшими безцінними благами.🙏 🌺 👀 🩰 Це літо для мене особливе...🙏 🌺 ❤ ️ 🩰 🦢 Я хочу побажати всім миру і гармонії".

View this post on Instagram

Чаще всего я не мечтаю.. Я ставлю перед собой цель и иду к ней, достигая вершины, не пожалев усилий и света души. Мой взор всегда устремлён вперёд.👍 Я умею оставлять прошлое позади, извлекая из него опыт.. Мне свойственно прощать обиды. И не отвечать злом на зло и зависть. 🤷‍♀️ А ее так много вокруг успешных и ярких людей🙈 Но если не обращать внимание на низость и недобропорядочность многих, и продолжать светить хорошим и нуждающимся в добре и внимании людям, наша жизнь становится от этого ещё более прекрасной и Вселенная одаривает ещё большими бесценными Благами.🙏 🌺👀🩰 Это лето для меня особенное...🙏🌺❤️🩰🦢 Я хочу пожелать всем мира и гармонии.🙏 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #солнце #лето #море #спорт #enjoy #театр #выходные #love #дом #rixossungate

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, змарніла Волочкова шокувала фігурою у вузькому платті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Волочкова налякала небеса спробою дотягнутися до них шпагатом.

Також портал "Знай.ua" писав, що Волочкова розклала свій гігантський делікатес, запахло морем по всій окрузі.