Тренерка проєкту "Зважені та щасливі" Марина Боржемська поділилася мотиваційними історіями і закликала у жодному разі не боятися труднощів. Відповідний допис з'явився на сторінці Боржемської в Інстаграмі.

Читайте Знай в Google News!

"Не бійтеся труднощів. Успіх вимагає роботи, 100% віддачі і віри в себе. Дуже хочу, щоб ваш понеділок був заряджений мотивацією! Тому, знайшла кілька історій, які вам точно сподобаються", - написала Марина Боржемська у соцмережі.

Марина Боржемская, фото: Instagram
Марина Боржемская, фото: Instagram

Мотиваційні історії від Марини Боржемської:

Популярні новини зараз

Нові декорації "Вечірнього Кварталу" змусили Юрія Ткача кричати

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще
  1. Волту Діснею відмовляли 302 рази у фінансуванні його проєктів, а першим повнометражним мультфільмам передрікали цілковитий провал.
  2. Щоб вижити, Сильвестру Сталлоне, довелося продати свого собаку і після продажу першого сценарію "Роккі" викупити за набагато більшу суму, ніж спочатку за нього виручив.
  3. Рукопис культової книги "Керрі" Стівена Кінга одного разу зопалу був викинутий на смітник після 30-ої відмови чергового видавництва.
  4. Успішною стала тільки третя спроба Генрі Форда заснувати автомобільну компанію.
  5. Соічіру Хонде не вдалося влаштуватися інженером в компанію Toyota. Його шлях почався від тотального безробіття до мільярдів.
  6. Джоан Роулінг писала книги про Гаррі Поттера після страшного розлучення і під час безгрошів'я, проживаючи з дитиною на соціальну допомогу.
  7. Майкла Джордана не брали ні в одну баскетбольну команду, навіть до шкільної через низький зріст.
  8. На початку кар'єри групі "Beatles" керівництво звукозаписної компанії сказало, що їм не подобається їх звучання і у них немає майбутнього в шоу-бізнесі.

"Уявіть тільки, що ми б не насолоджувалися культовими мультфільмами Disney або не познайомилися б з фантастичним всесвітом Гаррі Поттера, не почули неперевершених Beatles, якби всі ці люди прийняли серйозно відмови і перестали боротися за себе, досягаючи цілей! Тому, тільки вперед, вірте в себе! Людина здатна на все. Згідні?", - резюмувала Боржемська.

View this post on Instagram

Не бойтесь трудностей. Успех требует работы, 💯% отдачи и веры в себя 💪 Очень хочу, чтоб Ваш понедельник был заряжен мотивацией! Поэтому, нашла несколько историй, которые вам точно понравятся👇 🏅 Уолту Диснею отказывали 302 раза в финансировании его проектов, а первым полнометражным мультфильмам предрекали полнейший провал 🏅Чтоб выжить, Сильвестру Сталлоне, пришлось продать свою собаку и после продажи первого сценария "Рокки" выкупить за гораздо большую сумму, чем изначально за нее выручил 🏅Рукопись культовой книги "Керри" Стивена Кинга однажды сгоряча была выброшена на мусорку после 30-ого отказа очередного издательства. 🏅Успешной стала только третья попытка Генри Форда основать автомобильную компанию 🏅Соичиру Хонде не удалось устроиться инженером в компанию Toyota. Его путь начался от тотальной безработицы к миллиардам. 🏅Джоан Роулинг писала книги о Гарри Поттере после страшного развода и во время безденежья, проживая с ребенком на социальное пособие. 🏅 Майкла Джордана не брали ни в одну баскетбольную команду, вплоть до школьной из-за низкого роста 🏅 В начале карьеры группе "Beatles" руководство звукозаписывающей компании сказало, что им не нравится их звучание и у них нет будущего в шоу-бизнесе . Представьте только, что мы бы не наслаждались культовыми мультфильмами Disney или не познакомились бы с фантастической вселенной Гарри Поттера, не услышали непревзойдённых Beatles, если бы все эти люди приняли всерьез отказы и перестали бороться за себя, достигая целей! . Поэтому, только вперёд👆 Верьте в себя! Человек способен на всё💪 согласны? . #боржемскаямарина #мотивация #мойвыбор #мысли #жизненнаяпозиция #историяуспеха #историиуспеха

A post shared by Боржемская Марина (@uzelkova.marina) on

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, названо ймовірну причину обстрілу автобуса під Харковом: "Лють і несправедливість"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сніжана Єгорова після скандалу пішла у поліцію: "Мені і моїм дітям погрожували"

Також "Знай.ua" писав, що погода дуритиме голови українцям то теплом, то прохолодою: коли чекати осінь