Реперша Alyona Alyona - не тільки талановитий автор і виконавець власних пісень. Вона ще й свідома громадянка України і настільки ж свідомий житель планети Земля, який бореться за екологію і чистоту навколо. Крім того, артистка активно веде свій блог в Instagram, де ділиться з передплатниками своєю діяльністю. Не так давно Олена опублікувала пост з фотографіями з еко-пікніка, який організувала разом з іншими знаменитостями.

У своєму пості виконавиця торкнулася вічної і болючою для кожного теми-Екологія. За її словами, ця тема давно вже перейшла з розряду модних в розряд життєво необхідних. Адже екологія - це про наше майбутнє і майбутнє наших дітей.

“Ми організували наш еко-пікнік аби ще раз зачепити цю тему, щоб розвіяти усі міфи та знайти відповіді на хвилюючі запитання. Які пакунки переробляються, що шкідливе для нашого здоров‘я, чим замінити всім звичні пластикові речі? Про все це поговорили і все дізнались

Я дякую всім блогерам та зіркам, які знайшли час у своєму робочому графіку та довели, наскільки їм не байдуже наше майбутнє. Ніхто не гидував, а навпаки брав до рук пакунки і йшов збирати сміття.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Все це ми відсортували та відправили на сміттєпереробну станцію”, — відзвітувала співачка.

View this post on Instagram

Тема еко вже давно у всіх на слуху. Хтось сортує сміття вдома, хтось зменшує споживання пластику, а хтось і взагалі перейшов на повністю екологічний спосіб життя🌱 ⠀ Ця тема вже давно перестала бути просто модною, це вже життєва необхідність. Це про наше майбутнє і майбутнє наших дітей. ⠀ Ми організували наш еко-пікнік аби ще раз зачепити цю тему, щоб розвіяти усі міфи та знайти відповіді на хвилюючі запитання. Які пакунки переробляються, що шкідливе для нашого здоров‘я, чим замінити всім звичні пластикові речі? Про все це поговорили і все дізнались. ⠀ Я дякую всім блогерам та зіркам, які знайшли час у своєму робочому графіку та довели, наскільки їм не байдуже наше майбутнє. Ніхто не гидував, а навпаки брав до рук пакунки і йшов збирати сміття. Все це ми відсортували та відправили на сміттєпереробну станцію. ⠀ І на знак вдячності, для всіх присутніх я презентувала своє нове відео «Сумно», з головною героїнею @nastyalugova та зачепили не менш хвилюючу тему насилля. #немовчипронасилля ⠀ Я дякую всім за це прекрасний день і ділюсь з вами нашими еко спогадами✨ ⠀ Ps. 19 вересня відбудеться всесвітній день прибирання. Кожен з вас може приєднатися та взяти участь у майбутньому нашої планети @letsdoitukraine 🌍

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

На знак подяки, співачка для всіх присутніх презентувала нове відео "Сумно". Його головною героїнею стала нещодавно побита в поїзді журналістка Анастасія Лугова, а темою — насильство.

Вона також написала, що 19 вересня відбудеться Всесвітній день прибирання. Кожного бажаючого Олена запросила приєднатися і взяти участь у майбутньому планети Земля.

Раніше Знай.uа писав, що Alyona Alyona влаштувала в Києві екопікнік. Зірка запросила колег з шоу-бізнесу на Гідропарк, щоб там провести прибирання території.

Також повідомлялося, що Анастасія Лугова розповіла про своє самопочуття і звернулася до всіх батьків діток.

Нагадаємо, раніше Анастасія Лугова, яка постраждала від нападу в поїзді, розповіла, скільки їй пропонували за мовчання.