Учасниця "Танців з зірками", знаменитий хореограф і майбутня мама другої дитини, Ілона Гвоздьова, опублікувала в своєму Instagram пост, в якому пролила світло на недавній скандал, який трапився в ЗМІ. Справа в тому, що вона дала інтерв'ю, в якому мала необережність висловитися, як здалося журналістам, про виховання співачки Олі Полякової.

"Я не Оля-мене мама по-іншому виховувала", — з таким заголовком вийшли статті на більшості медіа-ресурсів. Що ж сталося насправді? Екс-учасниця "Танців з зірками" на 1+1 Ілона Гвоздьова розмовляла з ведучою Аліною Харченко для ютуб-каналу Home Wings. В інтерв'ю вона розповіла, що ні за що не стала б викладати в мережу свої оголені фотографії. Її чоловік Іван Хомячук за це може "порвати її на німецький прапор". І взагалі, мама виховувала її не так, як Олю Полякову. В оригіналі цитата Гвоздьової звучала так:

"Знову-таки, нікого не хочу образити, але я, наприклад, не Оля Полякова. У неї це чітко вибудуваний образ, вона так себе несе. Може при цьому роздягнутися і виставити фото себе голою. Мене мама по-іншому виховувала. На мене можуть дивитися мої діти", - заявила Гвоздьова.

Природно, така заява не пройшла повз представників ЗМІ.

"Нещодавно в ЗМІ з'явилися неприємні Заголовки,в яких, не найкрасивішим способом була викладена дана інформація, тому️ ️ ️ ;

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

⁃ я хотіла б внести ясність в ситуацію, яка сталася зовсім недавно зі згадкою Олі Полякової в одному з моїх інтерв'ю і наступними не зовсім коректними передруками, заснованими на словах вирваних з контексту моєї відповіді. Заздалегідь приношу вибачення, якщо мої висловлювання могли в якійсь мірі образити Олю, її честь або гідність її сім'ї🙏. Нічого подібного, що в підсумку викликало такий ажіотаж у ЗМІ, не малося на увазі🤭 🧐. А зі свого боку хотіла б попросити представників ЗМІ не маніпулювати словами, вириваючи з контексту слова і роблячи їх "абзацом", а робити рейтинги на чомусь більш приємному. ️ ️ Також, користуючись нагодою, хочу вибачитися перед мамою Олі (Світланою Іванівною), яку так чи інакше могла торкнутися ця історія,я вважаю,що вона виховала чудову доньку, якою може пишатися. Прошу вибачення, що мої подібні коментарі ЗМІ використовували в такому руслі і засмутили вас. 🙏 🤭 😔 Надалі буду пильніше з відповідями на інтерв'ю і всім бажаю здоров'я,добра і тільки всього хорошого.”

View this post on Instagram

Недавно в СМИ появились неприятные Заголовки,в которых,не самым красивым способом была изложена данная информация,поэтому☝️😤; ⁃ Я хотела бы внести ясность в ситуацию, которая произошла совсем недавно с упоминанием Оли Поляковой в одном из моих интервью и последующими не совсем корректными перепечатками, основанными на словах вырванных из контекста моего ответа. Заранее приношу извинения, если мои высказывания могли в какой-то степени обидеть Олю, ее честь или достоинство ее семьи🙏. Ничего подобного, что в итоге вызвало такой ажиотаж в СМИ, не подразумевалось 🤭🧐. А со своей стороны хотела бы попросить представителей СМИ не манипулировать словами, вырывая из контекста слова и делая их «абзацем», а делать рейтинги на чем-то более приятном. ☝️Также,пользуясь случаем, хочу извиниться перед мамой Оли (Светланой Ивановной),которую так или иначе могла затронуть эта история,я считаю,что она воспитала замечательную дочь,которой может гордиться. Прошу прощения,что мои подобные комментарии СМИ использовали в таком русле и огорчили вас. 🙏🤭😔 Впредь буду бдительнее с ответами на интервью и всем желаю здоровья,добра и только всего хорошего.👌😉 #илонагвоздева

A post shared by Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva) on

Нагадаємо, що зірка" Танці з Зірками " Ілона Гвоздьова випадково негативно висловилася про Полякову: "Мене мама по-іншому виховувала".

Нагадаємо, як виглядали Пугачова, Повалій, Єфремов і інші селебріті в молодості - не впізнати навіть з ліхтариком.

Як повідомляв " Знай.ua", грайлива Могилевська змусила українців пускати слюні: "Який смачніше?"