Діти Кортні Кардашян, Рейн і Пенелопа, не в захваті від того, що їх мама і Тревіс Баркер постійно цілуються, благаючи молодят припинити цілуватися за обіднім столом.

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Діти Кортні Кардашьян поділилися своїми почуттями з приводу її частих публічних проявів прихильності до 46-річного Тревіса Баркера.

В останньому епізоді The Kardashians 9-річна дочка Кортні була не дуже рада, виявивши, що її мама цілується з барабанщиком Blink-182.

В епізоді 43-річна Кортні грає в пінг-понг з Пенелопою, коли Тревіс входить в кімнату і вітає свою нову дружину поцілунком.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда "Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Кортні Кардашян і Тревіс Баркер
Кортні Кардашян і Тревіс Баркер

Однак КПК, схоже, турбував її дітей, оскільки Пенелопа сказала їй: "Мама! Ніяких поцілунків".

Зірка реаліті-шоу відповідає дочці, кажучи: "Тільки один".

Пенелопа все ще протестувала, просто кажучи: "Ні!" як вона підійшла, щоб обійняти свою маму.

Пізніше в епізоді семирічний молодший син Кортні Рейн благав маму перестати цілуватися за обіднім столом.

Дочка Кортні Кардашьян
Дочка Кортні Кардашьян

Він сказав: "Я помру. Фу, люди", а потім "Люди, не могли б ви знову поцілуватися по-французьки? Не могли б ви не цілуватися по-французьки?"

Закохана пара вислухала його благання, а Тревіс сказав своєму пасинку: «ніяких французьких поцілунків, дитинко».

Нещодавно одружена пара була відома своїми проявами прихильності на червоній килимовій доріжці з тих пір, як вони оприлюднили свої відносини в минулому році.