Власники квитків все ще чекають оновленої інформації про відкладені концерти після того, як співачці довелося скасувати свою резиденцію в Лас-Вегасі в Caesar's Palace в січні з повідомленням всього за 24 години.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Шанувальники Адель люті, оскільки співачка досі не оголосила дати своєї перенесеної резиденції в Лас-Вегасі через чотири місяці.

Наприкінці січня цього року 34-річна дівчина повинна була почати свої вихідні з Адель у відомому Caesar's Palace.

Однак співачці довелося різко скасувати концерти, попередивши про це власників квитків всього за 24 години.

Популярні новини зараз
Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Адель
Адель

Незважаючи на те, що Адель пообіцяла перенести дати на якийсь час цього року, вона і її команда ще не надали оновлену інформацію тим, у кого були квитки на чотири місяці, що привело фанатів в лють.

Як повідомляє Daily Mail, фанати в розпачі звали зірку за те, що вона залишила їх в невіданні, а деякі називали тривалу затримку «фальшивкою».

Вихідні з Адель повинні були початися 21 січня, однак співачка відправилася в Instagram в емоційному відео, щоб повідомити своїм пеідписникам, що це більше не відбувається, як планувалося.

Адель
Адель

Вона сказала, що 12-тижневу резиденцію довелося відкласти, оскільки пандемія коронавірусу є пом'якшувальним фактором.

Через скасування в останню хвилину багато людей, які планували прийти, залишилися без грошей, витративши тисячі на квитки і авіаквитки.

Минуло чотири місяці без оновлень, і люди самі вирушили на пошуки відповідей, а деякі хотіли отримати відшкодування.

Люди направляли свої скарги як на Ticketmaster, так і на офіційну сторінку Адель у Twitter.