Кендалл Дженнер поговорила зі своєю мамою Кріс Дженнер про фертильність, і Кріс сказала їй: "Я думаю, пора завести дитину", а її дочка сказала, що не знає, чи готова вона.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Нещодавно Кріс Дженнер зіткнулася з негативною реакцією після того, як сказала Кендалл Дженнер, що їй пора народити дитину. 66-річна Кріс дуже відверто поговорила з 26-річною моделлю Кендалл.

Вона сказала Кендаллу, що "пора завести дитину", на що Кендалл відповіла, що не впевнена, чи готова вона.

Кендалл є єдиною дочкою Кріс, яка не мала дитини, і зрозуміло, що Кріс відчайдушно хоче мати онука від неї незважаючи на те, що у неї вже є 11 і прийомні онуки від Тревіса Баркера.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів"
Показати ще

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер

В останньому епізоді The Kardashians Кріс саджає Кендалл для великої розмови. Кріс безумовно не стримувалася і сказала Кендалл: "Я просто подумала, може бути, прийшов час завести дитину".

Кендалл була приголомшена цим коментарем і виглядала шокованою, коли зробила ковток чаю, сказавши матері: "Мені стає незручно!"

Потім вона дуже чесно каже своїй мамі: "Ти продовжуєш говорити мені, що ти не стаєш молодшим, але вгадай, що, мама? Це моє життя".

Дуже розумно, Кендалл, здається, хоче контролювати, коли вона буде готова завести дитину, кажучи мамі: "Я не знаю, чи готова я ще!"

Кріс Дженнер
Кріс Дженнер

Модель не поспішає заводити сім'ю, але Кріс непохитна в тому, що Кендалл повинна почати думати про власну майбутню сім'ю. Вона сказала: "Дозвольте мені розповісти вам невеликий забавний факт: коли ви народилися, я зробила ваше тіло всередині свого тіла. Отже, я зробила твої яйцеклітини всередині себе, значить, я зробила твою яйцеклітину. З кожним роком вони трохи зменшуються".

Потім Кріс дзвонить акушеру-гінеколога Кендалла і запитує про заморожування яйцеклітин. Лікар сказав: "Зараз саме час заморозити яйцеклітину. Послухай, чим ти молодша, тим краще якість".

Мама святкує, що лікар на її боці, і каже своїй дочці-моделі: "Добре. Що ж, думаю, ми одностайні".

Кендалл тільки сміється і каже: "Ні".

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер

Коли Кендалл залишається наодинці з камерою, у своїй сповіді вона сказала: "Мені ще багато чого потрібно зрозуміти, перш ніж я зможу, наприклад, вітати дитину в своєму житті. Я все ще насолоджуюся життям на самоті, і зараз я в порядку".