Позитив - український співак та автор музики, який раніше був продюсерським проектом MO3GI та учасником популярного колективу "Время и Стекло".

Наразі він поділився новою піснею під назвою "Ничего личного". На своїй сторінці в Instagram Олексій виклав частину чорно-білого кліпу, віднісши свою композицію до пісні-емоції, яка доносить слухачам із країни-агресора "ставлення українців до всього, що називається "російським світом".

Олексій Завгородній. Фото: скрин відео
Олексій Завгородній. Фото: скрин відео

Позитив заперечує будь-яку можливість миру з росією, яку очолює божевільний терорист. У нашій країні орки принесли лише біль, руйнування та смерті. Ці дикуни розпалюють полум'я світової війни.

"Тому не буде російських назв вулиць в українських містах та селах, не буде романів, віршів та пісень. Разом із тисячами наших дітей, матерів, батьків вони спалені в полум'ї від російських бомб та ракет", - пише Олексій Завгородній.

Популярні новини зараз
Микола Тищенко втік на Балі з хлопчиками призовного віку, Таїланд – це відмазка Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Це одна з перших серйозних композицій Позитиву... тим більше, у сольному просторі. Шанувальники Позитиву намагалися довести співаку те, що пісні та великі тексти в соціальних мережах не допоможуть будь-що довести нелюдям-росіянам.

Нагадаємо, "Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив знайшов спосіб, як піти від Потапа з вогником: "Прийде час - за все відповісте"

Як повідомляв "Знай.uа", колишня Позитиву з "Время и Стекло" Аня Андрійчук захотіла тату на лобі: "Щоб усі бачили"

Знай.uа писав, Надя Дорофєєва повернулася попою, щоб довести, що вона читає книги: "Не дуже зрозуміла що це буде, але..."