Київський блогер та майбутній чоловік відомої 21-річної співачки Ганни Трінчер Олександр Волошин показав характер своєї мами.

У новому відео хлопця, опублікованого в TikTok, жінка вперто сидить у машині Сашка і не збирається виходити. Блогер вирішив зняти цей момент.

Анна Трінчер та Волошин, фото: Instagram
Анна Трінчер та Волошин, фото: Instagram

Олександр Волошин привіз свою маму на сніданок, але та бере приклад із його дівчини Ані, яка до останнього чекає від Сашка, поки той відчинить двері машини, як джентельмен. Мама блогера підкреслила, що її чоловік завжди відчиняє двері машини, щоб вона почувала себе справжньою жінкою.

Тринчер та Волошин, фото з Instagram
Тринчер та Волошин, фото з Instagram

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Батьків путіна попросили вплинути на божевільного сина: дістати з могили Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Олександр Волошин поважає та любить свою маму. Майже рік тому парубок подарував червону машину марки Mercedes.

– Мамо, я коли виросту і стану футболістом, куплю тобі будинок в Іспанії та червону машину.
– Добре синку!
– Чесно мам, куплю!

"Хоча футболістом я і не став, я дуже гордий тим, що зміг виконати одну зі своїх обіцянок і впевнений, що будинок в Іспанії/Бердичеві/Києві, там де захоче мама – теж не за горами!", - якось говорив він.

Одна з жінок у коментарях зазначила, що з боку пасажирського сидіння в їхньому автомобілі зламалася ручка, тому чоловік завжди відчиняє їй двері.

@voloshyn_97

Хто вгадає, скільки мої мамі років?

♬ оригинальный звук - Волошин Александр

Нагадаємо, Ганна Трінчер показала мрію кожної жінки і влаштувала справжню "оранжерею" вдома: "Серце дуже радіє"

Як повідомляв "Знай.uа", Олександр Волошин "опустив на дно" наречену Ганну Трінчер у її день народження: "Просто розрив серця"

Знай.ua писав, Ганна Трінчер із серіалу "Школа" в прозорій білизні показала, як "розмалювала" себе тату