Популярна українська реперка Alyona Alyona не тільки гарно співає, а й спілкується з шанувальниками в соціальних instagram та Tik Tok. Вона активно розвиває свої акаунти та ділиться шанувальниками подробицями особистого та творчого життя, її instagram-сторінка нараховує 373 тисячі підписників

Alyona Alyona, фото: Instagram
Alyona Alyona, фото: Instagram

Як відомо, нещодавно співачка повернулась з-за кордону в Україну. Альона розповіла, що причиною її повернення є те, що вона мріє вийти заміж, а ворожка їй сказала, що, коли вона повернеться до дому, то зустріне свого чоловіка. То ж Альона не стала баритися.

Alyona Alyona, скрин: ТГ-канал
Alyona Alyona, скрин: ТГ-канал

Після того, як співачка провідала батьків, яким зробила неабиякий сюрприз, прогулялася по рідни ми місцями, до речі, чи зустріла вона майбутнього чоловіка, не відомо, співачка вирішила повернутися в Європу.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Дорогою з України вона засняла знак , на якому було написано Калуш. Фото вона опублікувала на власному ТГ-каналі. Мабуть, вона згадала про групу Kalush. Світлину реперка підписала так:

"Проїздом. Передаю всім привіт"

Проте підписники викупили співачку та написали у коментарях, що місто Калуш, то проїздом до Польщі. Співачці дорікнули, що вона злякалася в україні повітряних тривог та знову тікає за кордон.

Альона відповідала підписникам, що вона б з радістю лишилися б в Україні, проте хто за неї концерти давати буде.

Alyona Alyona, скрин: ТГ-канал
Alyona Alyona, скрин: ТГ-канал

Нагадаємо, MamaRika розповіла про найбільшу у світі любов: "Ми зробимо все".

До слова, MamaRika не втрималася, показавши правду про українських красунь: війна через них.

Раніше ми писали, що MamaRika поскаржилася на проблеми зі здоров'ям, довелося лягати в лікарню: "Організм здає"