Відомий український телеведучий Григорй Решетник продовдує спілкуватись із вітчизняними знаменитостями, щоб дізнатись, як на них вплинула війна, розпочата росією та диктатором путіним.

Поки українці чекають на черговий сезон шоу "Холостяк" і продовження проекту "МастерШеф. Битва сезонів", в кріслі перед Гришею опинився красунчик з серіалу "Слід" Олексій Суровцев.

Олексій Суровцев, instagram.com/surovtsev.alexei/
Олексій Суровцев, instagram.com/surovtsev.alexei/

Чому йому постійно телефонувала зірка сумнівної позиції та навіщо йому телефонували від Світлани Лободи? Як Олексій евакуював жителів міста Ірпінь? Яким чином рятував тварин з-під завалів? Та як вдалося вижити під обстрілами? Про це та набагато більше вже у суботу, 20 серпня в проєкті "Як ти?".

Популярні новини зараз
Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Олексій Суровцев народився в Дніпрі в 1982 році. Він страждав на астму, тому батьки віддали його на плавання, після чого спорт став невід’ємною частиною його життя. Олексій став майстром спорту з плавання та увійшов до складу збірної України.

Олексій Суровцев, фото: Instagram
Олексій Суровцев, фото: Instagram

Після закінчення школи Суровцев навчався в ДНУ ім. О. Гончара на факультеті фізичного виховання. Коли йому було 20 років, у нього з’явилася мрія ― стати стриптизером. Паралельно з новим захопленням майбутній актор грав у рок-гурті, пробував себе в ролі тамади і знімався в кліпах. А коли треба були гроші ― займався реставрацією м’яких меблів.

Все ж Олексію вдалося досягти небувалих висот у стриптизі. Він виграв усі можливі конкурси в нашій країні.

Проте, як стати актором, Олексій не знав. Йому допоміг випадок: Суровцева запросили взяти участь у кастингу на одну з головних ролей у детективному серіалі "Слід".

Нагадаємо, що чемпіон України зі стриптизу Олексій Суровцев відмовився допомагати людям, знайшовши їм заміну.

Раніше ми повідомляли, що Світлана Лобода підказала українцям у Європі, хто правий у цій війні.