Популярна українська акторка театру та кіно Ксенія Вертинська є донькою Олексія Вертинського, але вона стала впізнаваною не лише завдяки зірковому батькові. Жінка грала у "Сватах", "СідОренки-СидорЄнки" і навіть у "Слузі народу" разом із президентом Зеленським.

Ксенія Вертинська має неймовірний акторський талант, але ті, хто був на її виставах знають, наскільки гарно вона співає. Артистка розмістила відеоролик зі свого невеликого виступу, щоб усі почули її чарівний голос. Вона виконала пісню "Човен" гурту Один в каное і вийшло у неї все на відмінно.

Ксенія Вертинська, скріншот з відео
Ксенія Вертинська, скріншот з відео

Сама акторка зізналася, що до цього співала публічно лише на сцені в театрі, але вона відкриватиме для себе дедалі більші горизонти. Більш того, Ксенія запропонувала шанувальникам зібратися на затишному квартирнику, де вона покаже всім силу свого голосу.

"Це невеличка проба пера😉 і задумуюсь про можливість зробити невеличкий пісенний квартирник Цікава вам така думка?" - написала Вертинська.

Популярні новини зараз
Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..."
Показати ще

Фанатам Ксенії дуже сподобалася така ідея, і вони заявили, що з радістю оцінять її талант на квартирнику.

Раніше ми писали про те, що донька Олексія Вертинського зі "Сватів" залишилася без роботи, але не зневірилася: "Не сумую, просто не вистачає"

Як повідомляв Знай.ua, Ксенія Вертинська зі "Сватів" згадала, як відзначала свята в умовах пандемії, а зараз під обстрілом ворогів: "Новий рівень"

Також портал Знай.ua писав, що Олена-Крістіна Лебідь вирішила "побігати за хатою", Слава Дьомін обомлів від звуку: "Коза мені відповідала"