Відомий співак, лідер декількох гуртів, Олександр Положинський, зізнався, що в армії для нього дається найважче.

Відомий співак Олександр Положинський тривалий час служить в ЗСУ. Він перетворився на справжнього воїна, хоч і не забуває записувати для шанувальників своєї творчості нові композиції. Але цього разу Олександр розмістив на сторінці в Facebook, свою минулорічну композицію гурту "ОлІв'Є" - "Там, де ти".

Олександр Положинський. Фото: скриншот Facebook
Олександр Положинський. Фото: скриншот Facebook

А у коментарі зізнався, що складно дається вимушене обмеження особистої свободи.

Якщо ти в ЗСУ, ти змушений підкорюватися вимогам дисципліни, військових статутів та тих, хто стоїть вище за тебе на щаблях військової ієрархії. - написав Положинський.

Популярні новини зараз
Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Він погоджується, що це правильно, але трохи шкодує, бо особисті інтереси не співпадають з цими вимогами.

Олександр Положинський. Фото: instagram.com/oleksandrpolozhynskyi/
Олександр Положинський. Фото: instagram.com/oleksandrpolozhynskyi/

Сьогодні зранку отримав повідомлення від людини, від якої довго не було жодної звістки. Про те, що можемо завтра зустрітися в Києві. І ця зустріч, я певен, була би дуже важливою для нас обох. Але сьогодні ввечері мені треба бути на шикуванні в зовсім іншому місті. - поскаржився Олександр.

У коментарях одразу запідозрили Олександра у романтичних стосунках, але співак підкреслив, що йдеться про зустріч з чоловіком, а не дівчиною.

"Була б важливою, то приїхала б до вас", "Щось романтичне, мабуть, то я про зустріч якої хотілось", "Не шкодуйте. Все в нашому житті складається так, як треба. Всьому свій час. Зустрінетесь обов'язково", - написали шанувальники.

Коментарі. Фото: скриншот  Fаcebook
Коментарі. Фото: скриншот Fаcebook

Нагадаємо, ми писали, що Олександр Положинський презентував нову пісню, над якою працював цілий рік.

Як повідомляв "Знай.ua" Олександр Положинський видав порцію віршованих рядків на істерію окупантів з приводу мобілізації.

Також "Знай.ua" інформував, що Положинський у компанії дівчат згадав, як запалював до війни.