Всі українці переконалися в тому, що війна – не привід не кохати, адже це світле почуття ламає безліч перепон та сіє радість у серці.

Нещодавно стало відомо, що лише у Києві за 7 місяців війни стали батьками 8 975 пар та створили 16 850 сімей.

Валерій Залужний на весіллі. Фото: facebook.Тамара Горіха Зерня
Валерій Залужний на весіллі. Фото: facebook.Тамара Горіха Зерня

Виконавці головних ролей серіалів Нового каналу "Новенька", що вийшов у 2019 році, і "Полкан", прем'єра якого відбудеться восени 2022-го, одружилися! Актори Єгор Козлов та Юлія Буйновська (також знімалась в "Кріпосній") одружилися 22 вересня – у другу річницю їхніх стосунків.

"Буквально місяць тому ми вирішили, що все має статися саме цього дня , - розповідає Єгор Козлов. - Хотіли зробити по-іншому. Можливо, коли закінчиться війна. У нас було багато планів, але, нарешті, зрозуміли, що не хочемо тягнути і шукати найкращий момент."

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Весілля Єгора Козлова та Юлії Буйновської
Весілля Єгора Козлова та Юлії Буйновської

Освідчився Єгор Юлії чотири місяці тому. Це сталося на місці, де закохані вперше поцілувалися – на березі Дніпра, біля пішохідного мосту у Києві.

"Тоді було дуже романтично і зворушливо, - згадує хлопець. - До речі, це сталося напередодні літа, хоча обручку я купив ще в грудні минулого року і постійно шукав слушний момент. Коли почалася війна, все відклалося. Але в результаті сталося так, як мало трапитися. Я ні про що не шкодую. Ми абсолютно щасливі, що це відбувається саме зараз!"

День розпису пари був максимально інтимним та камерним. Закохані кажуть, що робили все за часом і можливостями, але щиро і з любов'ю.

"Ми прокинулися разом. Я попросила не дивитися на мене в сукні, тому розійшлися по різних кімнатах, - ділиться Юля Буйновська. - Швидко зібралася і поїхала робити красу. Побачилися ми вже біля РАГСу. Були тільки близькі люди. Загалом, здається, 17 гостей: рідні Єгора, наші вже спільні друзі та людина, яка нас "звела", це режисерка серіалу, в якому ми зіграли одні з головних ролей, Міла Погребиська. Мої батьки, на жаль, не змогли приїхати, оскільки вони за кордоном. Не було мами Єгора, тому ми дуже засмутилися, я навіть плакала на самій церемонії, але мами постійно підтримували з нами відеозв'язок! Після розпису пішли в кафе, з'їли тортик і випили шампанського. Потім у нас було два медових вихідних. Не пам'ятаю, коли відчували себе так добре!

Весілля Єгора Козлова та Юлії Буйновської
Весілля Єгора Козлова та Юлії Буйновської