Відомий український пародист Юрій Великий обожнює показувати наскільки отупіли російські "братья", та висміює "сусідських" політиків та простих представників насєлєнія.

Цього разу у соцмережах Юрій Великий розповів про те, як на рф вручають повістки, використавши образ москалиці, яка втікала від "бомбизації" Криму. Відео з'явилося у Instagram та Youtube коміка.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Пародист підкреслив, що чоловіки "риють підвали за три години", а повістки їм вручають біля вуличного туалету: "Замість мобілізації, краще б каналізацію зробили", 0- підкреслює Великий.

Він також розповідає про життя-буття росіян, які вміють лише закладати за комір та битися.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік
Показати ще

А про виїзд пише, що для того, аби купити квитка на всю сім'ю її чоловік має померти два з половиною рази.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

"Щороку встаємо з колін... скільки ж у нас колін, що ми постійно з них встаємо?... Не країна, а якась сороконіжка..." - зазначає Юрій.

У коментарях не приховуючи захоплення шанувальники захвалили Юрія за його талант та змогу передавати емоції:

"Як ти встигаєш так чітко стільки емоцій і виразів, а потім треба ковтати і сумувати життя і в одну секунду знову плакати", "Як завжди захоплююсь Вашими роботами, дякую Вам, Ви найкращі", "Юра, дякую Вам за настрій, який завдяки Вашій роботі ми маємо. Хоч якийсь позитив", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Нагадаємо, ми писали, що український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом.

Як повідомляв "Знай.ua" пародист з "Кварталу 95" Юрій Великий показав, як шойгу пояснює мобілізадницю у рф.

Також "Знай.ua" інформував, що зірка з "Кварталу 95" Юрій Великий змусив вусатого диктатора махати сокирою: "Європі я краще сосну...".