Багато телеканалів зважилися на відновлення чи старт тих телепроєктів, які були заморожені із зими через початок повномашстабного військового вторгнення росії в Україну.

Серед інших виявився й усіма улюблений "Голос країни" 12 сезон, який розпочне свій показ 2 жовтня, але лише у форматі дайджесту – щоб телеглядачі могли згадати про те, що було до того, як почалася війна, адже проект уже розпочався взимку 2022 року.

"Голос країни", фото: Instagram
"Голос країни", фото: Instagram

Після цього телеглядачі побачать продовження етапів "Сліпі прослуховування", "Вокальні бої" та "Нокаути", зняті до початку повномасштабного вторгнення росії. Ці епізоди будуть доповнені оновленими та актуальними історіями учасників, життя яких кардинально змінила війна.

Не всі українці радісно зустрічають ідею повернення подібних шоу, але член жюбрі "Голосу країни" Потап, який зовсім недавно повернувся в Україну, вирішив висловити свою думку щодо того, що відбувається.

Популярні новини зараз
"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Фото 18-річної Насті Каменських без одягу побачили всі, колишня Позитива і тут в ударі: "Бублик, ще попереду" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Потап. Фото: instagram.com/realpotap/
Потап. Фото: instagram.com/realpotap/

На своїй сторінці в Instagram артист, який нещодавно повернувся до України після майже семимісячної відсутності, показав архівні кадри з попередніх сезонів шоу та поділився історією.

Потап розповів, що колись в Ізраїлі він був на одному весіллі у ресторані, коли до сусідньої будівлі потрапила ракета.

"Я був упевнений, що весілля, як мінімум, перенесуть, але я помилився... загартовані війною євреї продовжили святкувати вже за кілька годин (сильно ніхто не постраждав Слава Богу) і я їх запитав, чого ви не скасували або не перенесли свято, і ось , Що мені відповів батько нареченої: «Вони, наші вороги, цього і хочуть, щоб ми зупинилися, щоб життя завмерло, щоб ми боялися, саме тому ми продовжуватимемо святкувати життя!» тоді мене це дуже вразило" , - згадує Олексій.

Таким чином співак виправдав повернення в ефір розважального шоу "Голос країни" у розпал війни.

"Як би це важко зараз не було, крізь сльози, крізь біль і кров, заради всіх, хто поклав своє життя за Нас! Коли кожен у країні продовжуватиме свою справу, на своєму місці з думкою про перемогу, за допомогою армії – ми встоїмо , ми переможемо! Тому Голосу Країні бути! Нехай звучить Українська пісня, Нехай побачимо себе до війни, нехай відчуємо, якими ми стали і яку країну та музику збудуємо! Амінь!" , - наголосив артист.

Нагадаємо, що Потап після повернення розцілував усіх українців і плював на хейтерів, які пускають отруту.

Раніше ми повідомляли, що Потап вирішив відправити на "вечірку" на Щекавицю Дорофєєву та Позитива.