Відомий музикант Сергій Бабкін виконав мрію шанувальників і вразив новим релізом. Мальовничим роликом він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Сергій Бабкін з перших днів повномасштабної війни активно підтримує пересічних українців та ЗСУ. Між благодійними виступами він знайшов час, аби порадувати шанувальників новим релізом.

Сергій Бабкін. Фото: скрін youtube
Сергій Бабкін. Фото: скрін youtube

Так, музикант зазначив, що цю пісню шанувальники вже давно хотіли почути у студійному варіанті, адже до цього він грав її лише на концертах. Сергій Бабкін зізнався, що пісня мала вийти ще 25 лютого, але тоді все кардинально змінила повномасштабна війна.

"У "Ще Осінь Зовсім Молода" довга історія: я час від часу виконував її на концертах як самостійно, так і з колегами, в мережі багато live-відео, але ви просили студійну версію. І я її записав! Вона мала вийти в складі альбому "Космотато", реліз якого був запланований на 25 лютого 2022. Але ж ви й так знаєте, що сталося з усіма нашими планами...", - розповів музикант.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день" Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

Шанувальники не стали приховувати радості.

"Ураааа!!! Я так мріяла про студійку. З моменту почуттів", "Моя улюблена пісня", "Одна з найулюбленіших. Глибина мелодії та слів, зміст пісні – у моїх мурах мурахи по тілу", - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше портал Знай повідомляв, Сергій Бабкін з "5'nizza" зібрав в один альбом весь "багаж", накопичений за 20 років: "Щира музика та слова".

Також наш портал інформував, Камалія показала, якою запальничкою може бути, і допомогти ЗСУ не забула: "Перемога за нами".

Крім того, ми писали, Сергій Бабкін показав, який колосальний шлях пройшов заради допомоги українцям: "Продовжую грати".