Настя Каменських якось недавно показувала фрагмент своєї нової пісні, опинившись зі свічкою в руках, яка зрештою згасла. Композиція написана про важку зиму... і вона вже вийшла на всіх платформах.

І зовсім нещодавно виконавиця вітала свою подругу, Аню Андрійчук із Днем Народження. Зараз вона нагадала, куди ще можна відправити гроші, крім ЗСУ.

Настя Каменських, фото: Instagram
Настя Каменських, фото: Instagram

"На жаль, допомога таким фондам як "Таблетки" значно зменшилася. Але кількість дітей, які потребують нашої підтримки, залишилася великою. Тому важливо не залишати їх наодинці з хворобою, а бути поряд і допомагати по можливості", - пише Настя Каменських у публікації.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Вона також пообіцяла, що на таких "маленьких" кроках ніхто не думав зупинятися. Адже треба допомагати ще й ще. У відео вона показала, хто став переможцем її попереднього конкурсу.

Настя Каменських, фото: Instagram
Настя Каменських, фото: Instagram

"Дякую, що створюєте можливість допомагати", "Не кожен може допомогти так, як ти це робиш, браво!", "Щось просити, каже просить мудрості та не кожному дає, просить якомога старанніше", - пишуть користувачі в коментарях.

І все це на тлі натяків від Потапа, що він із Настею Каменськими більше не разом.

Нагадаємо, Потап, що поник, заговорив про Насту Каменських, українці запідозрили недобре: "Розійшлися?"

Як повідомляв "Знай.ua", Настя Каменських зізналася, куди ховається від зовнішнього світу: а як же Потап у прольоті?

Знай.ua писав, чоловік Насті Каменських Потап потрапив у вузьке місце: "З-під землі"