Популярна українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук, яка радить українцям у ці тривожні дні не панікувати та займатися своєю особистою освітою та розвитком, продовжує дивувати відданих фанатів яскравими кадрами з життя. Акторка любить показувати те, як живе і чим надихається.

Цього разу Анна Саліванчук нагадала, що для того, щоб мати підтягнуту фігуру, як у неї, потрібно старанно займатися спортом. Акторка зробила селфі-відео, сидячи на велосипеді тренажері.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

"Головне не якась погода за вікном. Головне яка погода у вас усередині", - коротко підписала свіжу історію Анна Саліванчук.

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день" Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

Віддані шанувальники можуть помітити, що Анна Саліванчук все робить сама, і займається акторка без тренера, і знімає відео без помічника, і навіть обирає собі пікантне спортивне вбрання у фітнес-клуб теж сама. Тут акторка займається на транажері велосипеді, який допомагає тримати м'язи ніг та спини в тонусі.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

Нагадаємо також, що буквально кілька тижнів тому Анна Саліванчук скаржилася, що нічого не може вдіяти зі своїм апетитом. Справа в тому, що зірка постійно ходить на фітнес, але всі зусилля, які були прикладені в залі, вона заїдає м'ясними снеками.

Нагадаємо, кого вони хочуть перемогти? Саліванчук, Гвоздєва та Вітвіцька з шампанським забули про тривогу і кинулися в дикий танець.

Раніше повідомлялося, зірки "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару, Віра Кекелія та Марта Адамчук помірялися красою у вишуканих вбраннях: "Чарівні".

Також, пишна красуня Анна Саліванчук упіймала насолоду, вся голова мокра: "У мене шок-контент...".