Після подачі на розлучення минулої осені з Себастьяном Беар-МакКлардом модель була сфотографована на побаченнях з Пітом Девідсоном, ді-джеєм Ораціо Ріспо, Джеком Гриром та Еріком Андре, що, на її думку, зіпсувало природний процес їхнього знайомства.

"Я намагалася випадково зустрічатися і не потрапити в наручники, і це було важко зробити і пам'ятати про людей, яких я бачу", - пояснила 31-річна дівчина .останнього епізоду її подкасту "Високо-низько ".

"Щоразу, коли я йду на інше побачення, всі про це дізнаються, - продовжила вона. - Отже, інші хлопці, з якими я зустрічаюся, бачать це, і це було досить складно, тому що, звичайно, вони такі: "Я не розмовляв із нею минулої ночі", а потім з'являються фотографії, на яких я вечерю з кимось іншим. Це відстій".

Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі

Модель зізналася, що вона також не обов'язково хоче знати, коли чоловіки, з якими зустрічається, зустрічаються з іншими людьми.

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Тому Ратаковскі сказала, що в цьому досвіді було складно орієнтуватися, додавши, що він викликає в неї так багато занепокоєння, що вона часто зрештою почувається збентеженою і вибачається.

У деяких випадках, за її словами, романтичні відносини зійшли нанівець або повністю припинилися, тому що вони надто швидко розвивалися, і тиск всього цього став настільки підвищеним.

Нагадаємо, що коханка Бреда Пітта Ратаковські після візиту Анджеліни Джолі в Україну підтримала фанатку путіна Ірину Шейк.

Раніше ми повідомляли, що Емілі Ратаковськи накриває після зради Себастьяна Беар-МакКларда: "Я відчуваю злість, смуток".