Українська співачка, колишня дружина виконавця Володимира Дантеса та екссолістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва зважилася спробувати себе у новому кольорі волосся.

Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в соцмережі ТикТок, відкриваючи завісу над моментами творчого та особистого життя.

У ролику Надя постала з довгим чорним волоссям і подовженою чубчиком, що прикриває її очі.

Багато хто помітив її схожість із персонажем серіалу.

"Мені однією здається, що Надя схожа на Кессі з Ейфорії?", "Кессі з Ейфорії", "Це ж та сама дружина Вови Дантеса" , - пишуть під відео.

Популярні новини зараз
Українська ППО знайшла "протиотруту" від іранських "Шахедів", у Залужного заспокоїли населення: "За ними полюють" Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

Дехто впізнав одяг, у якому знялася співачка.

Скрін, ТикТок Дорофєєва
Скрін, ТикТок Дорофєєва

Скрін, ТикТок Дорофєєва
Скрін, ТикТок Дорофєєва

Скрін, ТикТок Дорофєєва
Скрін, ТикТок Дорофєєва

"Кофта з кліпу на стилі", "Яка легендарна кофта" , - радіють вони.

"Время и Стекло"? Дякую за дитинство», «Я слухала "Время и Стекло", коли була маленькою, років у 6 я вас так любила…», «я зараз переслухую ваші пісні."Время и Стекло"… ті роки були найкращі! дуже любила і люблю прослуховувати ваші пісні, троль та ім'я 505 найкращі», «Я досі чекаю на возз'єднання гурту "Время и Стекло"...» , - ностальгують шанувальники.

Скрін, ТикТок Дорофєєва
Скрін, ТикТок Дорофєєва

«Ти що, чубчик обрізала?», - «Це перука», «Блін, чубчик личить дуже», «Вам йде нова зачіска» , - оцінили зміни у зовнішності улюбленої співачки її фанати.

«Можна мені бригаду? Що означають ці рухи?», - «Просто тренд», «Ми потрапили в топ-топ-топ, робіть руками хлоп-хлоп-хлоп...» , - дивується дехто в коментарях.

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва попросила українців дивитися обидва: "Від цього може залежати доля".

Раніше ми повідомляли, що у Наді Дорофєєвої защеміло серце через українців: "Накрило так...".