Український співак Віктор Павлік об'єднав найяскравіші моменти боротьби українського народу проти рашистських окупантів в один кліп та опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Музичним фоном для ролика стала українська народна пісня "Ой, у лузі червона калина" у виконанні артиста.

Віктор Павлік, фото: Instagram
Віктор Павлік, фото: Instagram

Понад три хвилини перед очима глядача мелькають жахи війни: зруйновані будівлі, дороги, міста та села, пожежі, гаряча та розбита військова техніка. Попри все це українці не здаються і не схиляють голови.

У кліп вставили моменти, коли наші герої їдуть на БТР, тримаючи в руках державний прапор, як звичайні громадяни виходять на мітинги проти окупації із національною символікою та голими руками зупиняють ворожий танк. Потрапили до ролика Віктора Павлика мужні громадяни, які будують барикади для захисту від рашистської техніки, та чоловік, який зніс російську міну з дороги.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Комуналка забере всю зарплату: українців попередили про перегляд одразу двох тарифів Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

У відео – українські військові зі зброєю. Вони знаходять сили посміхатися, рятують немовлят та тварин з-під обстрілів.

"Слава нашим Героям!" – написав Віктор Павлік під своїм кліпом.

У коментарях його підтримали й українці:

"Ми переможемо, ми відбудуємо все", "Все буде Україна", "Пуйлівські вояки нехай горять у пеклі та їхні нащадки"...

Нагадаємо, що дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розчепірила ніжки на диванчику і викликала хвилю хейту: "Мітите в п**но?".

Раніше ми повідомляли, що збагрила сина на Павліка і вирушила в моделі: Катя Репяхова засвітила стрункі ніжки в коротеньких шортиках.