Фанати так званого "найстрашнішого фільму на Netflix" ховаються у власних віталень через дуже страшні сцени.

Німецький фільм жахів "Старі" був названий одним із найстрашніших фільмів на стрімінговому сайті, і на те є вагомі причини.

Режисер Енді Фетчер, фільм розповідає про Еллю, яка їде до свого рідного міста з двома дітьми на буксирі якраз до весілля своєї сестри. Але незабаром все набуває жахливого обороту, коли всі люди похилого віку в місті починають криваву бійню, змушуючи молодих жителів рятуватися втечею. Моторошний трейлер показує, як дві дорослі сестри відвідують свого батька в його будинку для людей похилого віку, який сповнений старих, сумно дивляться у вікно.

Будинок літніх людей, фото Pxhere
Будинок літніх людей, фото Pxhere

Незабаром стає зрозуміло, що на місто було накладено прокляття, бо мешканці нехтували своїми старійшинами.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Знайшовся рідний брат "горбатого" Запорожця з Японії: як дві краплі води, не відрізниш Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Однак це не єдина драма, що відбувається у фільмі, оскільки Елла змушена протистояти своєму колишньому чоловікові Лукасу на весіллі своєї сестри, і їх роман, що відроджується, надає небезпечний елемент ревнощів всьому сюжету. Фільм, наповнений тривожними сценами, у тому числі літньою дамою, що тікає рачки від своїх потенційних вбивць, а також безліч кривавих вбивств і каліцтв, змушує деяких фанатів ховатися за власними меблями.

Постер фільму "Старі"
Постер фільму "Старі"

У Твіттері, щоб обговорити фільм, що леденить душу, один із фанатів написав: "Старі на Netflix, можливо, насправді найстрашніший фільм… Він німецький, але такий похмурий."

"Насправді більшу частину фільму мені доводилося ховатися за руками" , - додали вони.

Хтось інший погодився: "Старі на Netflix ... Боже, цей фільм змусить вас здригнутися!"

Нагадаємо, що глядачів The Last of Us активно готують до виходу 2 сезони, але не всі вірять у його успіх.