Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України наша держава підтримала чимало зірок, у тому числі і всесвітньо відомих.

Однак багато знаменитостей стали на бік російської пропаганди, або ж просто замовчують те, що відбувається. І окрім відомих Кіркорова, Баскова, Газманова та інших, є ще особи, про які варто згадати.

Фото зі сторінки Олега Газманова
Фото зі сторінки Олега Газманова

У популярній мережі ТikТok на сторінці "love.milovitskaya"поділилися списком зірок, які не підтримали Україну у війні, яку розв'язала росія

Зараз багато знаменитостей займаються пропагандою путінського режиму, підтримують війну проти України та поширюють дезінформацію. Серед таких: Лера Романтика, Надія Бабкіна, Катя Гусєєва, Кирило Ємельянов, Оксана Федорова, Дана Борисова, Даша Раса.

Популярні новини зараз
Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Скрін, відео YouTube
Скрін, відео YouTube Artik & Asti

Деякі ж своїм мовчанням підтримують путінський режим і замовчують реальну ситуацію в Україні, яку викликав агресор. Серед таких: Максим Радучин, Прохор Дубравін, Станіслав Ярушіним, В'ячеслав Манучаров, Кирило Жандаров, Софія Прісс, Кирило Діцевич, Джиган, Artik, Asti, Агата Муценієце, Валерія Кудрявцева, Дмитро Пчела.

Варто зазначити, що і співак Сергій Лазарєв, який спочатку підтримав Україну, потім різко почав підтримувати дії путіну і називати українців "нацистами, які обстрілюють Донбас".

Кудрявцева і Лазарєв, скріншот: Instagram
Кудрявцева і Лазарєв, скріншот: Instagram

Нагадаємо, що посібник путіна Дюжев оскандалився в Донецьку, не отримавши в готелі очищені фрукти.

Раніше ми повідомляли, що донька "заслуженого Д'Артаньяна" Михайла Боярського поплакалася, що їй нема куди поїхати відпочити: "Чому не можна просто жити?".