Лідер українського електро-фолку гурту ONUKA, Ната Жижченко, розмістила публікацію в соціальній мережі Instagram, присвячену будинку її дідуся у Чернігові.

Як відомо, це місто неабияк постраждає від ворожих обстрілів і фактично було відрізано від Києва.

Співачка поскаржилася, що не змогла відсвяткувати свій день народження, як планувала, у дідусі у Чернігові. Його реставрацією вона із чоловіком займалися весь минулий рік. Сім'я планувала там жити та відкрити музей дідуся з майстерні.

ONUKA
ONUKA

"Але життя вносить свої коректури. І хоча я киянка за місцем народження, саме Чернігів - це моє місто. Тому що тут є мій будинок, я знаю, що зараз не до особистого. Не до днів народження. І світ вкрай сюрреалістичний. Якийсь час. тому ми виїхали на Західну Україну. Волонтерили. Допомагали, як могли. Але це було для мене вкрай важко" , - пише виконавиця.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Вони вирішили повернутися додому, до Києва, бо будинки та стіни допомагають.

Onuka, фото: Facebook
Onuka, фото: Facebook

"Я не плакала з 24 лютого. Стала кремнем, стрижнем, крицею. І лише одного разу, коли в їдальні дали розсольник, мене накрило. Я залишилася одна і ревіла, як востаннє. Я ненавиджу цей суп, але його так часто готувала в дитинстві моя бабуся.Я їй пообіцяла, що я приготую такий же для мого сина та його дітей на її кухні в нашому домі.І якщо його не стане, я відбудую його знову.Як вулицю.Як місто.Як країну...За кожного дитину, за кожне життя. За нас. Все буде Україна", - у відчаї ділиться Ната.

Нагадаємо, що Ната Жижченко з гурту Onuka зворушила фотосесією у сімейному будинку у Чернігові: "Жити. Всупереч".

Раніше ми повідомляли, що діти Повалій та Єгорової послали матерів, а Козловський, Дорн та Onuka викреслили родичів: "Рідні стали чужими".