Відома українська актриса Ольга Сумська показала всю правду про вторгнення російських окупантів до України. Зокрема, мова пішла про руйнування в Бучі, яка через рік після звільнення повернулася до нормального життя.

Публікація з'явилася на її сторінці у соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої є. Регулярно вона висвітлює всі події в Україні, а також допомагає українцям, які опинилися у скрутному становищі.

Ольга Сумська, фото: Instagram
Ольга Сумська, фото: Instagram

Ольга Сумська поділилася роликом, знятим у передмісті Києва. Це була нещодавно звільнена від російських окупантів Буча. Туди зайшли ЗСУ, і показали весь жах, що твориться на вулицях міста.

Розбиті машини, випалена земля, тіла людей дорогах, братські могили. Крім того, танки не шкодували людей, які їхали просто дорогою, і переїжджали їх.

Популярні новини зараз
В Україні для водіїв з 1 жовтня запрацює нове правило Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Ось стоїть цивільний автомобіль, роздавлений очевидно танками. Усередині мертва людина, і ось ми бачимо перехрестя. Це все автомобілі цивільних. Загинули люди, тут видно, що російські військові злочинці тиснули і вбивали всіх, хто траплявся їм на шляху", - розповідає військовий . ролику.

Буча після окупантів
Буча після окупантів

Видовище страшне. Люди постраждали через амбіції диктатора. При цьому в Міністерстві оборони російської федерації вистачило совісті заявити про те, що все це зробили українські військові, а російські війська не зачепили жодного мирного жителя. Також кадри з передмістя Києва вони назвали постановочними.

Евакуація з Бучі. Фото: Yutube
Евакуація з Бучі. Фото: Yutube

Все це на їхньому совісті, і карма обов'язково поверне в десятикратному розмірі все назад.

Нагадаємо, що Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати".

Раніше ми повідомляли, що Ольга Сумська показала те вкрадене життя, якого більше не буде: вони забрали все та залишили руїни.