Українську співачку та учасницю "Х-фактора" Юлію Лущинську зараз активно обговорюють у мережі через її пісню "Гопак", яка не здобула великого успіху, м'яко кажучи. Але дівчину не бентежить хейт, вона продовжує займатися творчістю.

Більш того, Юлія Лущинська навіть виступає на сцені. Величезних концертних залів вона не збирає, але свою віддану аудиторію все ж таки має. А декілька днів тому артистка випустила ще одну пісню за назвою "Прокачу".

Юлія Лущинська, кадр із кліпу
Юлія Лущинська, кадр із кліпу

Так, з "гопачки" вона перетворилася на зухвалу та небезпечну "автогонщицю", яка хоче прокотити когось на своїй тачці. І навіть у такий пересічний текст Юлія вклала "сенс".

"Я дуже хочу, щоб ця пісня надихнула людей бути впевненими в собі, рухатися вперед у досягненні своїх цілей та мрій, незважаючи ні на що. Бо кожен із Вас за кермом свого життя", - заявила вона.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Щоб привернути до кліпу більше уваги, Лущинська покликала на зйомки популярних блогерів, серед яких був Олег Машуковський. Нещодавно вони опинилися в епіцентрі скандалу через погане ставлення до тварин в одеському готелі.

Блогери в одеському готелі з котиками, кадр з відео
Блогери в одеському готелі з котиками, кадр з відео

Українці вже відреагували на нову пісню дівчини, але не всім вона припала до душі.

"Відчуття, що ти кайфуєш від того, що тебе поносять, ти буквально робиш все для цього, як за методичкою", "Як же соромно за вас, Юліє. Ви хоча б з філологами проконсультувалися перед тим, як ось це у світ виригнути", - написали користувачі.

Коментарі до пісні Лущинської
Коментарі до пісні Лущинської

Нагадаємо, що "Гопачка" Юлія Лущинська заспівала нову "хитяру": "Випускайте, нам потрібні нові меми"

Раніше ми писали про те, що "Гопачка" Юлія Лущинська спробувала поцілувати "Дику дичку" Ханумака: "Думав, що гіршої не буде"