Українська акторка Анна Кошмал, яка зіграла у серіалі "Свати", який зробив її популярною, активно підтримує зв'язок зі своїми шанувальниками, та розміщує на своїй сторінці Instagram для них цікавий та різноманітний контент, та пише пости,які розкривають внутрішній світ акторки.

Анна Кошмал, фото: Instagram
Анна Кошмал, фото: Instagram

Анна Кошмал розповідає своїм підписникам чим живе, показує як доглядає за своїм тілом та займається спортом. Цього разу Анна виклала своє ніжне фото та вирішила зачепити тему не зовнішньої краси, а поділитися міркуваннями про те, у чому для неї проявляється внутрішнє поняття "краси".

Анна Кошмал, фото з Instagram
Анна Кошмал, фото з Instagram

Акторка розповідає про те, що жодні зміни зовнішності не можуть подарувати відчуття любові до себе.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом"
Показати ще

"Соціум вцілому та соц мережі активно навʼязують (особливо жінкам), що ти маєш бути «ідеальною». Але що це значить? Відповідати стандартам моди? Бути схожою на когось в кого рівний ніс/більші груди/довші ноги (продовжувати можна вічно). Вся ця ілюзія ідеальності породжує лише комплекси і відчуття «зі мною щось не так». Навіть 1000 пластичних операцій не здатні дати відчуття краси, бо далі треба знов щось підтягувати, колоти, нарощувати, фарбувати, купа роботи…"-пише акторка.Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Анна Кошмал зі "Сватів" вигнулась кішечкою і зізналася, чим рятується: "5 важливих правил".
Також наш портал інформував, Анна Кошмал зі "Сватів" роздяглася на камеру і втерла носа Ксенії Мішиній: "Все пристойно, але розбурхує".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, зірка "Папіка" Олеся Жураковська розповіла про акторів-українців, "закоханих" у путіна: "В одному гуртожитку".