Усі ми тяжко сприймали перші дні війни. Не став винятком і Володимир Дантес, адже на його частку випало ще й розлучення з Надією Дорофєєвою на той час.

Український виконавець, телеведучий, колишній учасник гурту "Діо.фільми" Володимир Дантес вирішив поділитися потаємним і розповів, що відчував упродовж перших 3 місяців війни.

Володимир Дантес, фото: YouTube
Володимир Дантес, фото: YouTube

Відповідний пост з'явився на особистій сторінці артиста в соцмережі Інстаграм. Володимир Дантес зізнається, що протягом 92 днів не був у своєму будинку у Києві, більше того – протягом 5 днів він просто ридав.

Музикант обіцяє, що ніколи в житті не простить тих, хто увірвався на його рідну землю і наробив величезного лиха, забравши неоцінні життя наших земляків. Він додає, що за цей час встиг свідомо перейти українською мовою.

Популярні новини зараз
Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Володимир Дантес, фото: Instagram
Володимир Дантес, фото: Instagram

"92 дні я не був у Києві. 5 днів із цих 92х я ридав. 30 днів як перейшов на українську. Все життя пам'ятатиму і не пробачу тих, хто напав на мою країну - росіяни 🤢 Ukraine one love ❤️🇺🇦", - йдеться у повідомленні артиста. Володимир Дантес

Скріншот: instagram.com/vladimirdantes
Скріншот: instagram.com/vladimirdantes

Як зазначив, музикант, попередній аналогічний пост, чомусь був видалений з його стрічки. Однак він хоче бути почутим, те саме розповідає про свої думки та почуття ще раз.

"UPD. Попередню посаду мою видалив Інстаграм тому що я щось порушив. 🤷🏻 Гаразд. Спробую ще. " ,- написав співак. Володимир Дантес

Скріншот: instagram.com/vladimirdantes
Скріншот: instagram.com/vladimirdantes

Нагадаємо, що Дантес мало не загинув над Лондоном: "Сидіння відірвалися, падали так довго...".

Раніше ми повідомляли, що московський патріарх не залишив Володимира Дантеса байдужим: "От хрест".