Відомий репер Олексій Потапенко теж схвилювався проблемою дефіциту солі та запропонував, як її можна продавати.

Смішне відео він розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Потап, фото: Знай.ua
Потап, фото: Знай.ua

Відео знято у стилі гангстерських пригод. На ньому молода і приваблива жінка в коштовностях та хутрі продає в роздріб сіль. Для цього вона використовує мірну ложечку на банківську картку. Все це нагадує сцени із пригодницьких фільмів, у яких продають заборонені речовини.

Підписано відео так: "Сіль по 95 гривень!"

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги
Показати ще

У коментарях деякі передплатники зазначили, що їм вдалося купити сіль за 16 грн. А інші написали, що багато солі є це дуже погано, тому дефіцит може піти на користь організму.

Так, в українців гумор звичайно не відібраний

"Артемсіль". Фото: Youtube
"Артемсіль". Фото: Youtube

Написав один із передплатників у коментарі. А інші наголосили, що зараз є справи важливіші, ніж сіл.

Ну і фіг з нею! Багато солі їсти шкідливо! Так і взагалі! Чи не причина для паніки! Зараз є справи важливіші!

коментарі. Фото: скрін instagram

Також у коментарях передплатники зазначили, що, мабуть, сіль хтось навмисно скуповує на 10 років уперед, а інші зазначили, що купуючи пачку цигарок по 100 грн за пачку не варто турбуватися за ціну солі.

Нагадаємо, що Настя Каменських пообіцяла ніколи не кидати Потапа, але українці сподіваються на розлучення: "Цю гидоту залишили".

Раніше ми повідомляли, що Потап розповів, куди з Настею Каменських дівають свої мільйонні заробітки: "Перестали рахувати кошти".