Відома співачка Jerry Heil (Яна Шамаєва) розповіла шанувальникам про дитячу мрію, яка майже здійснилася і що вона мріє зараз.

Про це вона розповіла у сторіс в Іnstagram.

Jerry Heil. Фото: Instagram
Jerry Heil. Фото: Instagram

А нещодавно співачка записала нову пісню, яка називається "Мрія". У ній йдеться про розбитий ворожими ракетами найбільший літак "Мрія", місто Щастя і про всі жахіття війни. Пісня торкнулася до глибини душі слухачів, а співачка Надя Дорофєєва зазначила, що її пісня пройняла до мурашок.

Також Яна Шамаєва розповіла у відео сторіс цікавий факт про себе. Виявляється, що в дитинстві вона хотіла стати стюардесою, щоб багато подорожувати, тож починається відеозапис.

Популярні новини зараз
"Потрібно запасатися ресурсам": відомий екстрасенс озвучив тривожний прогноз на зиму 2024 року Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Далі Яна розповідає, що зараз у неї життя, коли вона кожні кілька днів подорожує Європою, щоб дати благодійний концерт. Також вона встигає записувати нові пісні.

Потім співачка розповідає про ще одну, вже недитячу мрію. Вона пов'язана із нинішньою ситуацією в Україні.

"Прилетіти до мирної України" , - пише Jerry Heil

Нагадаємо, що Jerry Heil не змогла приховати звуки вибухів, молодик навіть не став брехати: "Бомба, ракета".

Раніше ми повідомляли, що Jerry Heil показала, як Володимир Зеленський рятує Україну, допомагає в цьому навіть Скрябін: "Я ж не просила...".

Також стало відомо, що Jerry Heil похвалилася своїми грудьми - до Ані Трінчер далеко: "Коли тобі роблять комплімент".