Українська співачка Ірина Білик розповіла, чи є у неї друзі в росії

Цим співачка одного разу поділилася у програмі "Зірковий шлях".

Ірина Білик розповіла про дружбу з Філіпом Кіркоровим та з іншими російськими зірками. Співачка жила у селі Березівка ​​Київської області, за 15 кілометрів від столиці. Вона встигла вчасно виїхати, а в її будинку мешкали окупанти.

Ірина Білик, кадр із кліпу "Мало"
Ірина Білик, кадр із кліпу "Мало"

Як відомо, Кіркоров, з яким Ірина товаришувала, виконує її пісню "Снег". Співачка звернулася до нього за допомогою на початку повномасштабної війни, бо опинилася у скрутній ситуації, проте він їй нічого не відповів.

Популярні новини зараз
Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

"Коли виконуватимеш мою пісню в майбутньому, знай, що мені ніде жити“, - прокоментувала зірка.

Крім того, у програмі вона розповіла, чи має друзів в росії.

"Я більше не вірю, друзів там (у росії) у мене вже немає. Я була для них світлою людиною, яка пише світлі пісні, світлі вірші. Вони хотіли це взяти від моєї творчості та творчості багатьох українців . Зараз я б не хотіла, щоб мої пісні співали ці люди", - сказала співачка

Нагадаємо, що Ірина Білик зізналася, що готова і до любовної історії: "Був причетний до...".

Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик нарешті розповіла про раптове кохання в період війни: "Ніякі межі не роз'єднають нашу".

Також стало відомо, що Ірина Білик згадала про зраду чоловіка Аслана Ахмадова: "Він таку тінь кинув на мене".