Ця стрічка режисера Дениса Тарасова вже пройшла європейське фестивальне турне та викликала чимало обговорень.

У центрі сюжету — історія молодого харизматичного Андрія Довженка, який потрапляє в радянську психіатричну лікарню через фальшивий діагноз “млявоплинної шизофренії”, вигаданий КДБ.

Артем Колюбаєв як продюсер відіграв ключову роль у створенні фільму, який порушує важливу й актуальну тему каральної психіатрії в СРСР. Це перший український ігровий фільм, що розповідає про радянську репресивну систему, і його метафоричний підтекст має потужний зв’язок із сучасною боротьбою України проти російської агресії. Головний герой, Андрій Довженко, вступає у протистояння з лікарями, символізуючи боротьбу за свободу і проти тоталітаризму. Фільм захоплює своєю кіномовою, насиченою експресивними мізансценами, фізичними стражданнями героїв і влучним музичним супроводом.

Популярні новини зараз
Українців чекають фінансові перевірки: яка сума доходу зацікавить податкову Monobank встановлює обмеження на картки українців: які послуги блокують Українцям припинять подачу газу: газовики попередили про тимчасові ускладнення "Сюрприз" під ялинку: з 1 січня подорожчають одразу три комунальні послуги
Показати ще

Минулого року Артем Колюбаєв разом з режисером Денисом Тарасовим та виконавчим продюсером Тарасом Босаком представляли стрічку на Варшавському міжнародному кінофестивалі, де отримали спеціальну відзнаку журі. Завдяки зусиллям творців «БожеВільні» вийшли на міжнародну арену, демонструючи світові правду про радянські злочини та український спротив.

“БожеВільні” — це не лише історія про минуле, але й потужна метафора сучасної боротьби за свободу і незалежність України.