Дитяча неврологиня Ольга Топоркова застерігає батьків від використання мультиків під час годування дітей, адже це може завдати шкоди їхньому здоров’ю та розвитку.

Гаджети шкодять зору, скріншот: YouTube
Гаджети шкодять зору, скріншот: YouTube

Основні ризики:

  1. Проблеми з травленням: Коли дитина дивиться мультики під час їжі, її увага зосереджена на екрані, а не на їжі. Це може порушити природні процеси травлення та засвоєння їжі.

  2. Звичка їсти лише перед екраном: Такий підхід формує залежність, яка ускладнює харчування в інших умовах, наприклад, під час спільних обідів або в громадських місцях.

  3. Недостатній розвиток нервової системи: Усвідомлене харчування сприяє формуванню важливих нейронних зв’язків. Відволікання на екрани позбавляє дітей можливості отримати цей досвід.

    Популярні новини зараз
    Monobank встановлює обмеження на картки українців: які послуги блокують Vodafone піднімає тарифи: у скільки обійдуться розмови та інтернет у грудні Українцям припинять подачу газу: газовики попередили про тимчасові ускладнення Працюй або жебракуй: пенсіонерів поставили перед вибором
    Показати ще

Рекомендації:

Дівчина з телефоном, фото pxhere.com
Дівчина з телефоном, фото pxhere.com

Батькам радять створювати спокійну атмосферу під час їжі та відмовитися від ґаджетів. Це сприятиме формуванню здорових харчових звичок і покращить розвиток мовлення та нервової системи дитини. Спільні прийоми їжі також допомагають зміцнити родинні зв’язки.

@olgatoporkova_

Ви вмикаєте своїм дітям мультики під час їжі? #невролог #консультації #мультики #нервовасистема #мультикипідчасїжі #порушеннямовлення #дитячийлікар #дитячийневролог

♬ оригінальний звук - Ольга Топоркова | невролог

Нагадаємо, де "зависає", що дивиться і кому пише: як налаштувати безпеку в смартфоні дитини

Раніше ми писали про те, що нові виплати "Дитина війни": коли вони мають приходити і куди звертатися, якщо їх немає

Крім того, Знай.ua повідомляв, діти залишаться без меддопомоги: маленьких не зможуть прийняти