Джаред Лето опинився у центрі нової хвилі критики через свій вибір компанії на премії BAFTA-2025. Поки український актор Олександр Рудинський піднімався на сцену з гучним вигуком "Слава Україні!", Лето активно позував із російськими акторами, після чого просунув їх на своїй сторінці в Instagram.

Американська зірка виклав кілька кадрів із росіянами Юрієм Борисовим та Марком Ейдельштейном, які представляли фільм "Анора". Особливо обурила українську аудиторію його дружба з Борисовим – актором, який підтримує путінський режим.

При цьому у добірці Лето не знайшлося місця для української команди, хоча фільм із Рудинським "Камінь, папір, ножиці" про війну в Україні взяв нагороду за "Найкращий короткометражний фільм".

Чому Лето вибрав росіян?

Як і раніше, невідомо, що саме змушує актора так завзято підтримувати людей з країни-агресора, можливо – обмеженість і бажання потішити его. Але російська аудиторія була в захваті: у коментарях під постом Лето його активно звуть у росію та пишаються, що їхніх акторів відзначив музикант світового рівня.

Популярні новини зараз
45 грн за долар – це щастя: банкіри радять українцям готуватися до різкого стрибка Україна захлинеться інфляцією: ціни на продукти змусять голодувати На вулиці $500, а після "учєбки" - 7000: у Раді назвали розцінки на відкуп від мобілізації "Такий сильний чувак": Кошовий розповів, куди поїхав "Тамбовський вовк" Жидков після початку війни
Показати ще

Не вперше

Для українців такий вчинок Літо не став несподіванкою. Ще восени на концерті в Сербії він назвав повномасштабну війну "проблемами", пообіцявши приїхати з виступами до Москви та Санкт-Петербурга, коли ці "проблеми" закінчаться.

Про це ми писали тут.

А ми нагадуємо, чому росіяни підтримують війну на рівні мовчазних терпил? Відповідь може вас здивувати

Раніше стало відомо про те, що росія перетворила школи на фабрики для майбутніх солдатів: вчитель втік з країни, щоб показати світові правду

Читайте також, що росіяни адаптують геймпади PlayStation і Xbox для бойових дронів: консолі завозять через паралельний імпорт