Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram, а от сім'ю показує вкрай рідко. Так, знаменитість була у фітнес-таборі в Буковелі, куди взяла з собою маленьку дочку Мію. Виявляється, для дівчинки це вже п'ята подібна поїздка.

"Моя чарівна дівчинка Мія) дитина, яка на питання, що хочеш їсти, відповідає - брокколі))", - зворушливо підписала кадр Луценко. Фанати не приховували ніжних почуттів: "Тому що у Мії, чарівна мама", "Це з області нереального))", "як швидко ростуть чужі діти) Начебто тільки недавно милувалися вашою "вагітною" фотосесією)", "Від осинки не народяться апельсинки))))", "Як вам добре))) моя від овочів кривиться так, ніби я їй даю щось ну дуууже недобре", "Дуже класно коли батьки показують правильний приклад для дітей".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко розповіла, що робити, щоб мати сталевий прес і плаский животик. Виявляється, це займе зовсім небагато часу, проте потрібно виконувати вправи дуже старанно.